Archív článků

Pozvánka na valnou hromadu klubu

8. srpen 2018 - Jménem výkonného výboru bych vás chtěl pozvat na valnou hromadu klubu, která se bude konat ve čtvrtek 23. srpna 2018 od 11:30 hodin ve Sparta Aréně v kanceláři klubu. Václav Culka, předseda VV.

UNYP, aneb seznamte se s naším partnerem!

14. březen 2018 - Od začátku této sezony má Sparta nového partnera a tím University of New York in Prague (zkráceně UNYP) a tato spolupráce, jak už to tak bývá, baví a pomáhá oběma stranám.

Přihlašování na letní florbalové soustředění odstartovalo!

5. únor 2018 - Stejně jako každý rok se i letošní letní prázdniny ponesou v duchu přípravy na novou sezonu. A kde jinde by se letní florbalové soustředění Sparty mělo konat, než v Králově Dvoře. Jedinou výjimkou je kategorie přípravky, která vycestuje do Rokytnice nad Jizerou.

Novoroční gólové hody ve veteránském derby

16. leden 2018 - Během minulého víkendu se odehrálo vánoční utkání utkání legend mezi Spartou a Tatranem. Původní zápas musel být přeložen z prosincového termínu kvůli havárii vody na hale Stodola. V zápase bylo k vidění hned 18 gólů a na hřišti opět panovala pohodová atmosféra.

Oslava 25 let Sparty startuje už v pátek od 19:00

10. leden 2018 - První z oslav 25 let florbalové Sparty startuje v pátek 12. ledna od 19:00 v Kulturním domě Ládví.

3. ročník (po)vánočního setkání legend Sparty a Tatranu

9. leden 2018 - Letošní 3. ročník se uskuteční tentokrát ve Střešovicích a bude opět nabitý exkluzivními jmény z české florbalové historie.

Klubová oslava 25 let florbalové Sparty je za rohem!

28. prosinec 2017 - Sparta v letošní sezoně oslaví 25 let svého působení mezi nejlepšími kluby české florbalové historie. Florbalový klub Sparty si pro své příznivce přichystal opravdu netradiční akci, 12. ledna 2018 proběhne v Kulturním domě Ládví historicky první Sparťanský ples k oslavě tohoto krásného výročí florbalové Sparty.

Valná hromada spolku

6. prosinec 2017 - Výkonný výbor spolku svolává řádnou valnou hromadu

Sparta slaví 25 let, slavit se bude na klubovém plese!

11. září 2017 - Sparta v letošní sezoně oslaví krásných 25 let od svého založení. Oslava propukne v podobě klubového plesu 12. ledna 2018 v Kulturním domě Ládví. ,,Ples jsme zvolili jako netradiční způsob, kde se můžeme všichni společně potkat v trochu jiných kulisách než jsme zvyklí. Vnímám to trochu jako maturitní ples. Prošli jsme si dětstvím, pubertou a dospěli jsme na práh dospělosti. Bude to taková oslava toho, kam jsme za těch 25 let došli. A bude to zábavná oslava," říká k oslavě 25 let generální manažer Sparty Václav Culka ml.

Děti se letos mohou těšit na usměvavé fyzioterapeutky!

10. září 2017 - Stejně jako loni tak i letos budou na Spartě působit dvě velmi sympatické fyzioterapeutky Vendula Nechvátalová a Michaela Hricková, které budou k dispozici v podobě fyzio konzultací všem hráčům Sparty. Veškeré informace o letošních konzultacích najdete v krátkém rozhovoru.

Fyzioterapie je každým rokem vnímána více pozitivně, říká fyzioterapeutka Míša Hricková!

9. březen 2017 - V letošní sezóně Sparta přišla s novinkou pro své členy a jejich rodinné příslušníky. Fyziokonzultace se staly velmi oblíbené a pro toho, kdo ještě neví, zda by fyziokonzultaci potřeboval, jsme připravili rozhovor s fyzioterapeutkami Míšou Hrickovou a Vendy Nechvátalovou, které působí v našem klubu.

Snažíme se ještě o větší propagaci Sparty, říká marketingový manažer Wertheim!

1. březen 2017 - Florbal dlouho hrával, teď ho trénuje, ale stíhá i práci v kanceláři. Daniel Wertheim se naplno pustil ve Spartě do práce marketingového manažera, kterou přezval po Jakubovi Vránovi, opoře "A" týmu. ,,Ve Spartě se snažíme budovat klubismus," tvrdí někdejší brankář, za nímž stojí i úspěšný projekt Sparta Kids.

Otevřený dopis syna otci: Florbal je naše hra!

7. leden 2017 - Tento otevřený dopis sice není z naší dílny, my s ním ale naprosto souhlasíme, a proto Vás prosíme, věnujte mu svůj čas a přečte si ho. Děkujeme!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017!

31. prosinec 2016 - Všem hráčům, trenérům, rodičům a přátelům klubu bychom velice rádi popřáli příjemné prožití svátků vánočních, bohatou florbalovou nadílku a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2017!

2. Vánoční derby legend skončilo remízou!

28. prosinec 2016 - Po roce se opět uskutečnilo setkání legend Sparty a Tatranu Střešovice (věk 35+), tentokrát v domovské areně Sparty na Podvinném mlýně. Po roce se opět uskutečnilo setkaní legend Sparty a Tatranu Střešovice (věk 35+), tentokrát v domovské areně Sparty na Podvinném mlýně.

Riga ve mě zanechala velký dojem, říká Kuba Hemr!

16. prosinec 2016 - Kuba Hemr byl jedním ze tří sparťanů, kteří zasáhli do světového šampionátu v Rize. Kuba sice nebojoval přímo na hřišti, přesto byla jeho práce pro český tým nesmírně důležitá. Sparťanský fyzioterapeut se snažil pomáhat co možná nejlépe připravit hráče po fyzické a psychické stránce na další utkání, aby poté mohli podat co nejlepší výkon.

Zámořská posila oživí zápas legend!

14. prosinec 2016 - Až z Nového Zélandu přiletí a letošní zápas legend Sparty a Tatranu si nenechá ujít ani legendární kapitán Sparty Michal Janoušek!

2. VÁNOČNÍ DERBY LEGEND!

12. prosinec 2016 - Jako předkrm před nedělním superligovým utkáním mezi Spartou a Vítkovicemi budeme od 15:00 servírovat historicky 2. Vánoční derby mezi legendami Sparty a Tatranu Střešovice, které navazuje na rivalitu obou soupeřů z let 1998–2002. V loňském roce hostil Vánoční derby ve své “Stodole“ Tatran, letos se pořádání ujímá Sparta a bude to opět velké. Soupisku obou týmů slibují účast opravdových legend českého florbalu!

Malí sparťané v České televizi!

28. listopad 2016 - Na jeden z tréninků elévů Sparty dorazila společně se svými kamerami Česká televize, která si z něho pořídila reportáž do svého cyklu Lvíčata. Jak na Spartě vše probíhalo, se můžete podívat v přiloženém videu!

Vánoční dárky pro sporťáky!

28. listopad 2016 - Vyběhněte s vánočním shonem a vybírejte dárky z pohodlí gauče. Náš dlouholetý partner SportObchod.cz vám pomůže dobře zamířit a stát se hvězdou Vánoc.