Zveme vás na Porsche Floorball Day 17. června v Porsche Praha - Prosek

S klubovým partnerem Porsche Praha - Prosek pořádáme v sobotu 17. června událost s přesahem také pro veřejnost. Letní akce, kde je připraven florbalový turnaj pro děti, ale také pro rodiče, se uskuteční přímo v areálu Porsche Praha - Prosek na Praze 8. Děti čeká florbalový turnaj, doprovodné aktivity, autogramiáda hráčů A týmu, fotokoutek, pro rodiče jsou mimo jiné připravené testovací jízdy nových vozů Audi, Škoda a VW.

Klubové zprávy | 22. květen 2023
Zveme vás na Porsche Floorball Day 17. června v Porsche Praha - Prosek

Jsme rádi, že vás a vaše kamarády můžeme pozvat na jedinečenou letní open air florbalovou akci v areálu našeho partnera Porsche Praha - Prosek. Co vás na akci čeká? Je toho hodně, pojďme hezky postupně. 

Datum a čas konání: sobota 17.6. od 10:00 do 15:00

Vstup: zdarma

Registrace na akci: jednoduchý formulář, prosíme o vyplnění

  • Florbalový turnaj pro děti:

Jak jsme již zmínili v úvodu článku, pro děti bude připraven florbalový turnaj na celkem dvou florbalových hřištích se speciálním venkovním povrchem. Turnaje se mohou zúčastnit jak hráči a hráčky Sparty, ale také jejich kamarádi a širší veřejnost. Proto nezapomeň, že na tuto akci můžeš přivést svého kamaráda nebo kamarádku. Jednoltlivé týmy budou rozděleny dle věku a také dle dovedností jednotlivých hráčů a hráček.

  • Doprovodné florbalové aktivity:

Kolem jednotlivých hřišť najdeš mnoho doprovodných aktivit, ve kterých si můžeš zasoutěžit! Bude zde připraveno stanoviště s přesností střelby, dovednostní slalom, nebo také opičí dráha a mnoho dalšího. Všech těchto aktivit se můžeš zúčastnit v průběhu celého dne mezi jednotlivými zápasy turnaje. Aktivity si samozřejmě mohou vyzkoušet také rodiče! 

  • Předváděcí a testovací jízdy vozů Porsche Praha - Prosek:

Jednou z hlavních aktivit pro rodiče jsou rozhodně předváděcí a testovací jízdy vozů Audi, Škoda a VW, nebudou chybět ani nové elektromobily. Rodiče spolu s dětmi se mohou svézt v jednotlivých vozech od Porsche Praha - Prosek. Kdo zároveň přemýšlí například o koupi vozu, budou zde připravené také speciální ceny, zvýhodněné podmínky financování a je zde možnost domluvit se na vyzkoušení konkrétních modelů aut.

  • Nábor nových hráčů a hráček:

Akce je určena také pro děti, které by si rády vyzkoušely florbal a mohou se tak přijít podívat, jak probíhá samotný turnaj, nebo se do něho rovnou zapojit! Trenéři Sparty pak všem ukáží, jak se zlepšovat v jednotlivých doprovodných aktivitách. 

  • Autogramiáda hráčů A týmu a fotokoutek:

Na samotnou akci zavítají také hráči A týmu, kteří budou připraveni pomoci ti na jednotlivých sportovních stanovištích, ale najdeš je také u fotokoutku, kde budou rozdávat své kartičky společně s podpisy. Z akce si můžeš odnést také originální fotku pořízenou přímo naším fotografem.

  • Občerstvení a chill zóna:

Na akci nebude chybět pořádné občerstvení přímo v areálu, kde budete moci načerpat spoustu energie také v připravené chill zóně. 

  • DJ a speaker

Celá akce se bude konat za doprovodu hudby a speakera.

AREÁL PORSCHE PRAHA PROSEK

Těšíme se na vás!

Dále čtěte