Pojď hrát florbal za Spartu! Pro nové hráče a hráčky florbalka zdarma!

Jeden z nejtradičnějších florbalových klubů u nás pořádá nábor nových členů. ACEMA Sparta Praha otevírá své brány a nabízí možnost zájemcům, zapojit se do sportování v moderním sportovním klubu v nejdynamičtěji se rozvíjejícím sportu v ČR – florbale. Na letošní nábor si Sparta pro své nové hráče a hráčky do kategorií přípravky a elévů připravila novinku v podobě dárku - florbalka zdarma. To znamená, že pokud do Sparty v měsíci září zamíří nový hráč nebo nová hráčka ročníku 2010 a mladší a stane se členem florbalové Sparty, obdrží od klubu novou florbalku.

Klubové zprávy | 30. listopad -1
Pojď hrát florbal za Spartu! Pro nové hráče a hráčky florbalka zdarma!

Proč florbal?

Florbal je zábava, dobrodružství i radost. Členská základna registrovaných florbalistů pomalu šplhá ke 100 000 lidí. Již dávno se jedná o druhý nejpopulárnější sport, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, touhu si pomáhat a v jiných sportech málo vídané přátelství. Proto je florbal pro ty, kteří tomu jednou propadnou, neodmyslitelnou součástí celého sportovního života. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji – pro nás rozvoj jednotlivců nekončí tréninkem, tréninkem pro nás vše začíná!

ACEMA Sparta Praha

Naše tréninkové metody mají smysl, budujeme oddíl, který si navzájem pomáhá a pracuje na sportovním i lidském rozvoji jednotlivců. Superligový tým Sparty je věkově nejmladší tým v celé soutěži a je tvořen zejména odchovanci klubu. Stejně tak i juniorský tým. Hrajeme nejvyšší soutěže ve všech kategoriích, sázíme na vlastní odchovance a vytváříme tak jednu velkou rodinu!

Jednou ročně pořádáme SPARTA DAY s hráči A-týmu, mimo klasické sezónní soutěže pod hlavičkou České florbalové unie brázdíme vody turnajů jak v ČR, tak i zahraničí. Všem svým členům umožňujeme nákup florbalového vybavení s výraznou slevou, pořádáme celosezónní soutěže o sportovní vybavení – zkrátka o naše členy se staráme a každý rok přicházíme s novinkami. Nově příchozím na tréninku umožníme zapůjčení florbalové hole či brankářského vybavení, pokud u nás v klubu zůstanou a stanou se novým hráčem či hráčkou Sparty, obdrží od nás malý dárek - florbalku zdarma! Tato akce se vztahuje na náborový měsíc září pro hráče kategorie přípravka a elévové (hráči a hráčky ročníku 2010 a mladší).

Kategorie

Do chlapeckých kategorií doplňujeme především kategorii přípravky 2012 a mladší, elévů 2010-2011 a mladších žáků 2008-2009. 

Do nové sezony 2020/2021 přijímáme děvčata všech věkových kategorií (přípravka 2012 a mladší, elévky 2010-2011, mladší žákyně 2008-2009, starší žákyně 2006-2007, dorostenky 2004-2005, juniorky 2002-2003 a ženy 2000 a starší). 

Zaměřujeme se na všestranné pohybové dovednosti, fyzický i mentální rozvoj jednotlivců. Správným vedením, přístupem a dodržováním metodických řad se snažíme o komplexní osobnostní růst pod dohledem našich zkušených trenérů. Našim cílem jsou pohybově vzdělaní, charakterově disciplinovaní, přátelští sportovci, kteří budou na sezóny v našem klubu vždy s radostí vzpomínat!

Trénujeme v moderní hale na Praze 9 - Podvinný Mlýn (UNYP ARENA, Kovanecká 27), v hale na Praze 5 – Barrandově (Hala Barrandov, Chaplinovo nám. 615), v hale školy Nový PORG, Praha 4 - Krč (ženská a dívčí složka).

Kontakty

Pokud máte zájem florbal ve Spartě vyzkoušet, kontaktuje, prosím, sekretářku klubu slečnu Terezu Kejřovou, email: tereza.kejrova@sparta-florbal.cz, tel.: 731 085 396

Těšíme se na tebe!