Sparta nadělila 12 branek Butchisu a postupuje do semifinále

Čtvrtfinále Poháru Českého florbalu se Spartě povedlo na jedničku. Od první třetiny kontrolovala utkání proti Butchisu a zaslouženě postoupila do semifinále, kde se utká s Tatranem.

Muži A | 21. prosinec 2023

Začátek utkání začal v utlumeném tempu, první branka padla v desáté minutě, kterou trefil Jiří Curney. Další tři branky a náskok čtyř vstřelených gólů přidal Marek Zouzal, Daniel Fišer a Matěj Pruner.

Druhá třetina dopadla ještě lépe, Sparta stihla vstřelit dalších pět branek a hattrick zkompletoval Matěj Pruner.

Ve třetí třetině se dočkal dvou branek také soupeř, který za stavu 11:0 vstřelil branku na 11:1 a 11:2, poslední branku utkání ale vstřelila Sparta, která tak zakončila postup do semifinále Poháru Českého florbalu za stavu 12:2.