Livesport Superliga 2023-2024

Muži A

Livesport Superliga

Aktuální zprávy

Sparťané nasadí ochranné brýle. Zrak je jedna z nejcennějších věcí, říká manažer Miroslav Medal

15. únor 2024 - Mládež klubu AC Sparta Praha bude od nové sezony 2024/2025 nastupovat v ochranných brýlích. Speciální florbalové ochranné brýle se stanou povinnou výbavou každého sparťana od 1.8. 2024. ,,Zrak je jedna z nejcennějších věcí, kterou člověk má a není radno si s ní zahrávat. Florbal se zrychluje, osobních soubojů přibývá a nechtěných případů, kdy hokejka zasáhne hráče do obličeje není málo. Jen náš klub v letošní sezoně řešil dvě velmi vážná poranění oka při hře," říká generální manažer klubu Miroslav Medal.

Stejný obrat jako proti Black Angels se v neděli nekonal, Sparta prohrála s Lípou

včera 8:22 - Sparta má za sebou dva poslední domácí zápasy základní části a vyhlíží poslední kolo proti Chodovu, poté následuje playoff. Proti komu? Zatím můžeme jen tipovat.

Sparta vyhrála v Chomutově 7:2, děkujeme všem fanouškům

29. leden 2024 - 22. kolo Livesport Superligy Sparta odehrála netradičně na půdě Chomutova, kam vyvzela Superligové utkání s Karlovými Vary. Fanoušci v hale Spartě vytvořili skvělou podporu, která vedla k výhře 7:2 i přes to, že v sestavě Sparty chyběl Jan Marvánek s Mikulášem Krbcem.

Sparta končí v pohárové cestě, stopku ji vystavil Tatran

19. leden 2024 - Na letošní semifinále Poháru Českého florbalu Sparťané rozhodně nebudou vzpomínat v dobrém. Postup do finále jednoznačně ovládl Tatran, který svým výkonem kontroloval celé utkání a zaslouženě si zahraje letošní finále.

Sparta bude po dvou prohrách čelit Tatranu v pohárovém semifinále

15. leden 2024 - Sparta má za sebou dva neúspěšné zápas. Tvrdou prohru v Boleslavi 4:14 a těsnou porážku v Liberci 5:7. Tým vedený Markem Vojtou má nyní pár dní na to správně se připravit na semifinále poháru Českého florbalu, které je vstupenkou do samotného finále, ve kterém Sparta v posledních dvou letech nechyběla. Překážkou bude ve čtvrtek Tatran.

Zveme vás na Marian Jelínek Game

7. leden 2024 - AC Sparta Praha - florbal pro vás připravila zcela unikátní a jedinečné setkání s jedním z nejlepších mentálních koučů a odborníků, panem Marianem Jelínkem.

Poprvé v novém roce doma! Do UNYP ARENY zavítá SKV

2. leden 2024 - Sparta si závěr roku užila. V derby proti Bohemians Sparta brala všechny tři body za výhru 6:3 a uzavřela tak minulý rok vítězně. Nyní na to bude chtít navázat, v pátek sparťany čeká první domácí utkání roku 2024, do domácí UNYP ARENY dorazí SKV.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 25.2.2024 17:00
ACEMA Sparta Praha 5:8
FBC 4CLEAN Česká Lípa
sobota 2.3.2024 17:00 @ SH Jižní Město
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - : -
ACEMA Sparta Praha