Livesport Superliga 2023-2024

Muži A

Aktuální zprávy

To pravé pražské derby startuje dnes od 19:30 v UNYP ARENĚ

2. říjen 2023 - To pravé pražské derby odstartuje dnes od 19:30 v UNYP ARENĚ na Podvinném mlýně, kde se střetne Sparta s Bohemians a hrát se bude o hodně, jelikož ani jeden z týmů zatím v rukou nedrží tolik bodů, kolik by si představoval.

Derby patří Spartě! Klokany Sparta porazila 7:6

včera 7:52 - Velmi důležitou výhru za tři body si A tým připsal v pondělním televizním utkání proti FbŠ Bohemians, které nakonec porazil těsným rozdílem 7:6. Jedná se tak o letošní první výhru na domácím hřišti, která znamená zisk všech tří bodů do tabulky.

Kvitujeme práci klubu s mládeží, říká nový partner Sparty ČPP

21. září 2023 - Sparta získává nového partnera z oblasti pojišťovnictví, kterým se stává Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group. ČPP je univerzální pojišťovnou, která svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti životního i neživotního pojištění. ,,Kvitujeme práci klubu s mládeží, která má právě v tomto klubu stabilní základnu," říká pan Ing. Dominik Činátl z ČPP.

Sparta doma nestačila na Vítkovice, teď Ostrava a domácí derby s Bohemians

24. září 2023 - Třetí kolo Livesport Superligy Sparta odehrála na domácím hřišti. Po vysokém vítězství v Pardubicích přišla prověrka v podobě Vítkovic, které do Prahy přijely bojovat o cenné body a nakonec se z výhry přeci jen radoval soupeř.

Startuje druhý ročník Osobnostního rozvoje!

19. září 2023 - Navazujeme na první velmi úspěšný ročník unikátního projektu Osobnostního rozvoje hráčů a hráček. Projekt, díky kterému se hráči a hráčky setkávají s úspěšnými osobnostmi českého sportu, startuje svůj druhý ročník do kterého se už nyní můžete přihlásit. Jaký přínos má tento projekt pro mládež? Na to jsme se zeptali zakladatele projektu a generálního manažera Sparty Miroslava Medala.

Sparta si v Pardubicích spravila chuť. V neděli přijedou Vítkovice

20. září 2023 - Po nevydařeném úvodním duelu s Chodovem čekal Spartu výjezd do Pardubic, kde před skvělou diváckou kulisou dokázala vyhrát vysoko 11:4 a dodala si tak jistou dávku sebevědomí do dalších duelů. V neděli je na programu utkání proti Vítkovicím, které odstartuje v 17:30 v UNYP ARENĚ. Superligovému utkání bude předcházet zápas první ligy žen od 14:00 proti Black Angels.

PŘIVEĎ KAMARÁDA: Nábor nových hráčů a hráček AC Sparta Praha - florbal

16. srpen 2021 - Staň se i ty hráčem a hráčkou florbalové Sparty! Nyní máš skvělou příležitost, hledáme nové florbalisty a florbalistky už od pěti let! Tréninky mládeže začínají první týden v září. Trénujeme na Praze 5 v ARÉNĚ BARRANDOV a na Praze 9 v UNYP ARENĚ. Náborová akce Přiveď kamaráda pro stávající i nové členy pak znamená slevu ve výši 1.500 Kč na členských příspěvcích pro tebe a tvého nového spoluhráče!

všechny články

Aktuální utkání

pondělí 2.10.2023 19:30
ACEMA Sparta Praha 7:6
FbŠ Bohemians
neděle 8.10.2023 17:00 @ TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady - : -
ACEMA Sparta Praha
neděle 15.10.2023 18:00 @ UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha - : -
Předvýběr.CZ Florbal MB