SALMING A TENSON GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu a Tensonu při nedělním souboji s Boleslaví

Série domácích zápasů v UNYP ARENĚ se blíží a společně ji odstartujeme už v neděli 15.10. od 18:00 proti Mladé Boleslavi. Součástí duelu dvou Salming týmů bude také oblíbená soutěž pro diváky, tentokrát s názvem SALMING A TENSON GAME, ve které bude moci soutěžit úplně každý! Na zápase Sparta - Boleslav budeme hrát o voucher v hodnotě až 5.000 Kč na nákup zboží Salming a Tenson, doraz do haly i ty a zkus své štěstí, stačí jen správně mířit!

Muži A | 10. říjen 2023
SALMING A TENSON GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu a Tensonu při nedělním souboji s Boleslaví

Duel mezi Spartou a Boleslaví patří mezi ty nejsledovanější poslední doby. Zatímco Boleslav naskočila do nové sezony více než povedeně a drží si první příčku, Sparta se zatím rozjíždí a sbírá body, které ji aktuálně pomohly na šesté místo. Tento již tradičně sledovaný zápas si zaslouží něco mimořádného a proto jsme si pro diváky připravili také zábavný soutěžní program s našimi partnery Salming a Tenson. Soutěžit o hodnotné vouchery budeme o druhé přestávce a pravidla soutěže jsou opravdu jednoduchá. 

Pravidla soutěže SALMING A TENSON GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu a Tensonu!

Soutěž proběhne v průběhu druhé přestávky utkání ACEMA Sparta Praha vs. Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 15.10. 2023, kdy na podélnou osu hřiště bude umístěno celkem 5 tubusů, do kterých se budou házet míčky z tribun UNYP ARENY. Uprostřed hrací plochy bude umístěn 1 tubus s nejmenším otvorem, z každé strany nejmenšího tubusu budou následovat 2 středně velké tubusy a na krajích budou umístěny 2 největší tubusy Salming. Každý z těchto tubusů bude reprezentovat poukázku na slevu do obchodu Salming na Pankráci. 

Hozením míčku do tubusu s nejmenším otvorem si výherce vyzvedne svou poukázku na 5.000 Kč, trefením středně velkého tubusu je připravena poukázka v hodnotě 1.000 Kč, kdo se trefí do jednoho z největších tubusů, odnese si poukázku v hodnotě 500 Kč. Všechny poukázky si výherci budou moci vyzvednout po celý zbytek utkání ACEMA Sparta Praha vs. Předvýběr.CZ Mladá Boleslav ve Sparťanském fanshopu, který bude umístěn jako vždy v horním patře vedle bufetu.

K prodeji bude připraveno 400 míčků, jeden míček za 20 Kč. Míčky se budou prodávat hned u vstupu do UNYP ARENY a po zahájení utkání také u fanshopu na horním ochozu tribuny. Každý, kdo si zakoupí míček s číslem, obdrží také unikátní kartičku s totožným číslem, které bude mít uvedeno na míčku. Pokud se házející trefí do tubusu a číslo na kartě se bude shodovat s míčkem trefeným do tubusu, přijde házející s kartičkou do fanshopu a po předložení a kontrole bude odměněn příslušnou poukázkou na vybavení Salming.

Upozorňujeme, že tato soutěž probíhá pouze o druhé přestávce utkání, míčky lze zakoupit do vyprodání všech 400 ks u vstupu nebo ve Sparťanském fanshopu až do startu soutěže. Maximálně lze zakoupit 30 ks míčků na osobu.

Přijďte si zasoutěžit v nejatraktivnější soutěži pořádané v průběhu florbalového utkání. 400 míčků = 400 pokusů!

Zápas začíná v neděli 15.10. od 18:00 v UNYP ARENĚ, svou vstupenku si můžete zajistit už nyní  v předprodeji na ticketportal.cz.

Více o značce Salming a Tenson.

ONLINE PROGRAM UTKÁNÍ

Dále čtěte