ZPĚT DO HRY: Nábor pro nové členy, celý květen a červen tréninky zdarma!

V rámci klubového projektu návratu dětí ke sportu s názvem ZPĚT DO HRY, nabízíme novým členům trénovat po dobu dvou měsíců zcela zdarma. Tréninky v květnu a červnu probíhají na venkovních hřištích a na trénink může přijít úplně každý. Novým hráčům a hráčkám stačí pouze sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím, florbalku a míček všem zapůjčíme. Pro zájemce jsme sepsali nejdůležitější informace níže v článku. Těšíme se na vás!

Klubové zprávy | 30. listopad -1
ZPĚT DO HRY: Nábor pro nové členy, celý květen a červen tréninky zdarma!

Zpět do hry

Sparťanský projekt ZPĚT DO HRY má za cíl přivést co největší počet dětí zpátky k pohybu a pravidelnému kolektivnímu sportování. Díky dvěma měsícům tréninků zdarma pro nové členy, chceme ukázat, jakým způsobem v našem klubu děti trénují, a to nejen v této specifické době. Věříme, že se všem novým hráčům a hráčkám bude v našem klubu líbit a budou se chtít stát pravými Sparťany florbalového klubu ACEMA Sparta Praha.

Pro koho jsou náborové tréninky určeny?

Na trénink může dorazit úplně každý. Je jedno, zda jsi začátečník či florbal už hraješ. Do našich mládežnických týmů hledáme děti od 5ti let, které mají chuť sportovat, zlepšovat se a radovat se ze hry společně se svými spoluhráči. Pokud máš ve svém okolí kamarády o kterých víš, že by chtěli tréninky v našem klubu vyzkoušet, neváhej a přijďte na trénink spolu!

Kde a kdy tréninky probíhají?

Klubové mládežnické tréninky probíhají ve dvou lokalitách a to na Praze 9 a Praze 5, v případě zájmu kontaktujte naše šéftrenéry, kteří vám sdělí bližší informace o tréninku dané věkové kategorie.

Praha 9 - UNYP ARENA - Kovanecká 2405/27

Přípravka (ročníky 2016 - 2012): pondělí, úterý a čtvrtek od 14:00 do 15:00

Elévové (ročníky 2011 - 2010): pondělí, úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:00

Mladší žáci (ročníky 2009 - 2008): pondělí, úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:00 

šéftrenér Jan Marvánek: 

tel.: 722 546 999

email.: jan.marvanek@sparta-florbal.cz 

Praha 5 - ARÉNA BARRANDOV - Chaplinovo náměstí 615/1

Přípravka (ročníky 2016 - 2012): pondělí, úterý a čtvrtek od 14:00 do 15:00

Elévové (ročníky 2011 - 2010): pondělí, úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:00

Mladší žáci (ročníky 2009 - 2008): pondělí, úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:00 

šéftrenér Tomáš Kozlík: 

tel.: 739 219 339

email.: tomas.kozlik@sparta-florbal.cz

O našem klubu 

V našem klubu se soustředíme na komplexní rozvoj sportovců. Vyznáváme tréninkové metody, které rozvíjí sportovní, ale také osobnostní stránku dětí. Díky tréninkům a nejrůznějším klubovým akcím vytváříme prostředí, kde se děti cítí dobře a mají prostor k neustálému růstu. Ve sportovní sezoně všechny naše týmy hrají pravidelná ligová utkání, účastní se nejrůznějších turnajů po celé ČR a pravidelně cestujeme na turnaje také v zahraničí. V rámci klubu pořádáme několik interních akcí za rok. Mezi hlavní akce patří klubové letní soustředění, příměstské kempy a také víkendové Skill's Camps, kde se vždy věnujeme specifické herní činnosti. Aktuálně v našem klubu trénuje přes 600 členů a patříme mezi největší florbalové kluby v ČR.

Těšíme se na tebe!

Do náborového projektu Zpět do hry zapojíme také naše členy

Do projektu Zpět do hry chceme zapojit také naše členy, kteří mohou na trénink přivést svého budoucího spoluhráče a díky tomu získat slevu na členských příspěvcích do příští sezony a trénink s libovolným hráčem ,,A" týmu. Je to tak jednoduché!

- Přiveď kamaráda/kamarádku na trénink.

- Pokud se tvůj kamrád/kamarádka stane členem našeho klubu a uhradí členské příspěvky, získáš slevu 1.500 Kč na příspěvcích další sezony 2021/2022.

- Navíc si budeš moci vybrat trénink s libovolným hráčem našeho ,,A" týmu, tento trénink proběhne během června 2021. Nárok na trénink s hráčem ,,A" týmu má každý, kdo na klubový trénink přivede nové hráče. 

- Tak do toho!

#zpětdohry


Dále čtěte