Postupujeme do čtvrtfinále poháru, Superliga pokračuje v neděli proti SKV

Po vítězném osmifinále proti Kralupy Wolves, které Sparta ovládla jednoznačně 12:2 je na programu Superliga. Třinácté kolo se odehraje v domácí UNYP ARENĚ, kam v neděli zamíří pražský soupeř Sokol Královské Vinohrady. Zápas začíná trošku netradičně už v 17:00.

4. listopad 2021
Postupujeme do čtvrtfinále poháru, Superliga pokračuje v neděli proti SKV

Spartě se v domácím prostředí daří, po nevydařeném úvodu sezony proti Ostravě má za sebou šňůru celkem pěti domácích vítězství v řade. Ten, kdo bude chtít Spartě domácí formu přerušit je soupeř z SKV. Pražskému celku z Vinohrad aktuálně patří desáté místo tabulky a devět bodů za výhru nad Českou Lípou, Pardubicemi a Otrokovicemi. 

Sparta se nyní vyskytuje na šestém místě tabulky a výhra by ji za určitých okolností mohla posunout až na čtvrtou příčku a dále by tak tým z Podvinného mlýna stoupali tabulkou Livesport Superligy. Doražte Spartu v důležitém utkání podpořit přímo do domácí UNYP ARENY.

Domácí utkání začína v neděli 7.11. už v 17:00. Vstupenky si můžete zakoupit už nyní v sítích Ticketportal. Permanentkáři mají vstup zdarma. Těšíme se na vás!

Online program utkání zápasu Sparta - SKV

Dále čtěte