V neděli do Ostravy, ve čtvrtek doma proti Liberci

Po vysoké výhře nad SKV je na programu venkovní zápas. Sparta v neděli v dopoledních hodinách odcestuje do Ostravy, kde se od 17:00 postaví domácímu celku FBC Ostrava. Ve čtvrtek 18. listopadu hraje Sparta opět doma v UNYP ARENĚ, kam zamíří Liberec.

Muži A | 12. listopad 2021
V neděli do Ostravy, ve čtvrtek doma proti Liberci

Sparta pomalu nachází svou formu a s ní přichází také značný přísun bodů. Aktuálně má tým z Podvinného mlýna přesně 26 bodů a ztrácí tak pouhé čtyři body na třetí místo tabulky, na kterém se nyní drží pražský soupeř Florbal Chodov. Nyní má Sparta před sebou velmi důležitá utkání s týmy, které se v současné chvíli drží na devátém a osmém místě.

Ostrava zažila parádní vstup do sezony, kdy nejprve porazila Spartu, Vinohrady, Lípu a Liberec. Ostrava ale dokázala prohrát s Pardubicemi nebo Otrokovicemi, což ji přisoudilo aktuální deváté místo, se kterým tým FBC rozhodně spokojený není a do konce roku bude chtít obsadit vyšší příčky tabulky. Utkání proti Ostravě začíná v neděli 14.11. od 17:00 na hřišti soupeře. 

Čtvrteční domácí utkání nabídne premiérový zápas této sezony proti Liberci. Liberec je nyní na osmém místě tabulky a zisk bodů nad Spartou a přerušení její série domácích výher je pro Liberec jistě výzva. Podaří se Spartě po dvou zápasech v pěti dnech získat všech šest bodů a prodloužit tak svou sérii domácích výher na sedm zápasů? Zápas proti Liberci začíná ve čtvrtek od 19:45 v UNYP ARENĚ. 

Vstupenky si můžete zajistit v předprodeji síti Ticketportal.

Pro vstup na domácí Superligové utkání platí přísná protiepidemická opatření:

- negativní RT-PCR test ne starší 72 hodin

- negativní antigenní test ne starší 24 hodin

- minimálně 14 dní od ukončeného očkování

- 180 a méně dní od prodělání nemoci COVID-19

- děti do 12 let se nemusí prokazovat

- respirátor/rouška po celou dobu pobytu v UNYP ARENĚ

Děkujeme!

Dále čtěte