SALMING GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu při pondělním derby Sparta vs. Bohemians

Nejsledovanější florbalové derby mezi Spartou a Bohemkou odstartuje už v pondělí 20.12. od 19:20 v UNYP ARENĚ! Společně s tímto atraktivním duelem přinášíme fanouškům také atraktivní soutěž až o 5 tisíc korun od florbalové značky Salming. Pravidla soutěže Salming Game najdete v článku.

Muži A | 16. prosinec 2021
SALMING GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu při pondělním derby Sparta vs. Bohemians

Pravidla soutěže SALMING GAME: Tref 5 tisíc od Salmingu!

Soutěž proběhne v průběhu druhé přestávky utkání ACEMA Sparta Praha vs. FbŠ Bohemians 20.12. 2021, kdy na podélnou osu hřiště bude umístěno celkem 5 tubusů, do kterých se budou házet míčky z tribun UNYP ARENY. Uprostřed hrací plochy bude umístěn 1 tubus s nejmenším otvorem, z každé strany nejmenšího tubusu budou následovat 2 středně velké tubusy a na krajích budou umístěny 2 největší tubusy Salming. Každý z těchto tubusů bude reprezentovat poukázku na slevu do obchodu Salming na Pankráci. 

Hozením míčku do tubusu s nejmenším otvorem si výherce vyzvedne svou poukázku na 5.000 Kč, trefením středně velkého tubusu je připravena poukázka v hodnotě 1.000 Kč, kdo se trefí do jednoho z největších tubusů, odnese si poukázku v hodnotě 500 Kč. Všechny poukázky si výherci budou moci vyzvednout po celý zbytek utkání ACEMA Sparta Praha vs. FbŠ Bohemians ve Sparťanském fanshopu, který bude umístěn jako vždy v horním patře vedle bufetu.

K prodeji bude připraveno 400 míčků, jeden míček za 20 Kč. Míčky se budou prodávat u fanshopu na horním ochozu tribuny. Každý, kdo si zakoupí míček s číslem, obdrží také unikátní kartičku s totožným číslem, které bude mít uvedeno na míčku. Pokud se házející trefí do tubusu a číslo na kartě se bude shodovat s míčkem trefeným do tubusu, přijde házející s kartičkou do fanshopu a po předložení a kontrole bude odměněn příslušnou poukázkou na vybavení Salming.

Upozorňujeme, že tato soutěž probíhá pouze o druhé přestávce utkání, míčky lze zakoupit do vyprodání všech 400 ks u vstupu nebo ve Sparťanském fanshopu až do startu soutěže. Maximálně lze zakoupit 20 ks míčků na osobu.

Přijďte si zasoutěžit v nejatraktivnější soutěži pořádané v průběhu florbalového utkání. 400 míčků = 400 pokusů!

Společně na utkání podpoříme onkologicky nemocné děti

Díky spolupráci Českého florbalu a organizace Haima můžete na tomto Superligovém utkání podpořit onkologicky nemocné děti. Každý návštěvník si může v rámci utkání zakoupit a navázat díl zlaté stuhy a tím finančně přispět nemocným dětem na cestě k uzdravení. Zlatá stuha bude k zakoupení hned vedle fanshopu na horním ochozu tribun po celou dobu utkání.  Zlatá stuha je celosvětovým symbolem dětské onkologie a její prodej je součástí dlouhodobé spolupráce Českého florbalu, jednotlivých florbalových klubů a organizace Haima, která sídlí přímo na Klinice dětské onkologie ve FN Motol v Praze.

Zápas začíná v pondělí 20.12. od 19:20 v UNYP ARENĚ, svou vstupenku si můžete zajistit už nyní  v předprodeji na Ticketportal.cz

ONLINE PROGRAM UTKÁNÍ

Dále čtěte