Livesport Superliga 2021-2022

Muži A

Aktuální zprávy

Sparťanské vinobraní a pražské derby proti Chodovu už v neděli!

Sparťanské vinobraní a pražské derby proti Chodovu už v neděli!

14. září 2021 - Další domácí zápas nás čeká už tuto neděli 19.9. od 18:00 v UNYP ARENĚ na Podvinném mlýně. Vypjaté derby proti Chodovu bude obohacené příjemným programem pro fanoušky, pro které bude připravené vinobraní v podání rodinného vinařství Volavka.

Pražské derby ovládla Sparta, do branky Chodova dvakrát skóroval Mikuláš Krbec

Pražské derby ovládla Sparta, do branky Chodova dvakrát skóroval Mikuláš Krbec

20. září 2021 - Nedělní pražské derby nabídlo zajímavou podívanou a bohatou nadílku vín od vinařství Volavka, které se postaralo o premiérové Sparťanské vinobraní, které se stane tradicí domácího zápasu Sparty. Na samém začátku utkání fanoušci čekali na gólové příděly. Těch se dočkali až od poloviny utkání, kdy si gólový účet otevřela domácí Sparta. V derby nakonec padlo 11 branek, sedm za záda brankáře Šimůnka, pouze 4 branky obdržel domácí gólman Martin Beneš, který si za svůj perfektní výkon vysloužil cenu pro nejlepšího hráče utkání.

První zápas sezony se Spartě nevyvedl, Ostrava odjíždí s vítězstvím 7:5

12. září 2021 - Na první vítězství sezony 2021/2022 si Sparta bude muset ještě počkat. Ostrava v neděli večer vyloupila UNYP ARENU a do Ostravy odváží cenné vítězství 7:5. Spartu čeká další domácí zápas přesně za týden proti Chodovu.

Permanentky v prodeji už tuto neděli před utkáním Sparta - Ostrava! Pro členy permice jako dárek!

6. září 2021 - Sezona na Spartě začíná už tuto neděli od 18:00 v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně utkáním proti Ostravě. Permanentky na novou sezonu budou v prodeji už 70 minut před utkáním a to u hlavního vstupu do UNYP ARENY! Pro členy našeho klubu jsme si připravili permanentku na sezonu 2021/2022 jako dárek, u hlavního vstupu stačí pouze nahlásit své jméno a permanentka je tvá! Pro rodiče členů jsme si připravili výraznou slevu.

Letos se nám náš cíl splní, semifinále není meta, kterou jsme si vytyčili, říká Kašpárek

2. září 2021 - Letošní sezona pomalu startuje. Sparta má za sebou náročnou letní přípravu, která oproti loňsku nabídla bohatší herní vytížení v podobě startu na ŠKO-ENERGO CUPu v Mladé Boleslavi, pražském turnaji Czech Open a odehrané základní skupině Poháru Českého florbalu, kterou Sparta zakončila vítězně i díky vítězství v posledním utkání skupiny 9:4 nad Chodovem.

Sparta otevírá sportovní kroužky ve spolupráci s mateřskými školami!

30. srpen 2021 - Do nové sezony vstupujeme s novým projektem, kterým jsou sportovní kroužky pro děti z mateřských škol, které se nachází v přímé blízkosti našich tréninkových hal. Do projektu se zapojily celkem čtyři mateřské školy, tři na Praze 5 Barrandov a jedna mateřská škola na Praze 9 na Podvinném Mlýně. Výhodou těchto kroužků je také to, že trenéři vyzvedávají děti přímo ve školce a na kroužek trenéři děti dovedou. Rodiče si děti vyzvednou po skončení kroužku přímo v hale.

Do Prahy míří téměř 100 týmů na prestižní mládežnický turnaj Salming Cup 2021!

20. srpen 2021 - Náš florbalový klub pořádá již desátý ročník prestižního mládežnického turnaje, který nově nese název Salming Cup podle nového titulárního partnera turnaje, kterým se stala společnost Salming. Turnaj se odehraje v termínu 27.-29.8. 2021 na šesti turnajových halách, kromě kvalitních zápasů je pro účastníky turnaje připraven bohatý doprovodný program.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 26.9.2021 00:00 @ UNYP ARENA
BLACK ANGELS - : -
ACEMA Sparta Praha
úterý 28.9.2021 00:00 @ UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha - : -
SOKOLI Pardubice