3. ročník vánočního setkání legend Sparty a Tatranu

Letošní 3. ročník se uskuteční tentokrát ve Střešovicích a bude opět nabitý exkluzivními jmény z české florbalové historie. Aktualizace 10.12.: Utkání se kvůli havárii vody na hale Stodola bohužel ruší a bude přesunuto na jiný termín. Velmi se omlouváme a o náhradním termínu Vás budeme informovat.

Informace o klubu | Muži A | 5. prosinec 2017
3. ročník vánočního setkání legend Sparty a Tatranu
Celková bilance hovoří ve prospěch Sparty, která jedno utkání na půdě soupeře vyhrála a druhé v domácím prostředí remizovala. Jak seale všichni účastníci shodnou, kořením florbalu byly, jsou a budou góly a proto se letos pořadatelé rozhodli (po vzoru ostatních sportů) pro zatraktivnění zápasu a zavedli zajímavé novinky:

1) 3 fauly od jednoho mužstva znamenají automaticky trestné střílení
2) O každé přestávce budou probíhat 3 trestná střílení na každé straně a jejich výsledek se bude započítávat do celkového skóre zápasu

Sparta letos nastoupí v takřka kompletním složení. V akci uvidíte oba bratry Kratochvíly, trenérské duo z Black Angeles Janeček-Pajer, generálního manažera Sparty Culku i dvojici z legendárního prvního útoku Pechar-Javořík, který býval postrachem všech ligových obran na konci minulého století. Poprvé atmosféru derby legend zažijí Michal Schwan a Míra Medal, nejlepší střelec na nedávno skončeném Prague Masters (kategorie 35+), kde marodkou zdecimovaní veteráni Sparty obsadili krásné 5. místo. Na lavičku se postaví vždy originální „Mejla“ Morávek.
Nad všemi bude opět bdít nejlepší rozhodcovská dvojice všech dob Janoušek – Černý.

Takže neváhejte a pojďte se vrátit do doby, kdy florbal byl plný kreativy a individuálních kousků na které se nezapomíná. I když legendy již mají to nějaké kilo navíc a většina pokořila čtyřicítku, stále mají radost ze hry a hlavně každý zápas chtějí vyhrát, zvláště, když jde o derby!

Zápas LEGEND:
    Tatran Střešovice – Sparta Praha (historická bilance 0 -1 - 1)
    10.12. 2017 od 19:30
    Stodola Střešovice, Sibeliova 368/51, Praha 6

Sestava Sparty:
Pajer, Dolanský
M. Kratochvíl, Mudra, Klauda, Janeček, Klatt, Balej
Culka, Kozák, R. Kratochvíl, Javořík, Pechar, Schwan, Medal
Sestava Tatranu:
Kafka
Ďarmek, Jandáček, Kopřiva, Dražina, Freund, Hanzlík
Šádek, Fuchs, Zahalka, Zelenka, Richter, Fridrich

Dále čtěte