,,Jsem rád, že jsme se po repre pauze vrátili na vítěznou vlnu,'' říká trenér Kašpárek

Sparťané vstoupili do druhé poloviny letošního ročníku po dlouhé reprezentační pauze vítězstvím nad Ostravou a připsali tak důležité tři body do tabulky.

Muži A | 14. prosinec 2018
,,Jsem rád, že jsme se po repre pauze vrátili na vítěznou vlnu,'' říká trenér Kašpárek

Utkání začalo v domácí hale Sparty na Podvinném mlýně přesně v 18:00 a lepší vstup do zápasu měli hosté z daleké Ostravy, když jako první v sedmé minutě přesně zamířil hostující Bauer. To Spartu probralo a začala hrát svou hru a postupně se i prosazovat. V první třetině se dokázali gólově prosadit Michal Kareš a David Ježek a Sparta tak nepříznivý vývoj otočila už v prvním dějství. 

Druhá třetina začala v podobném duchu, Sparta nadále na míčku dominovala a měla otěže zápasu plně ve svých rukou - po brankách sparťanského odchovance Jana Marvánka a slovinského snipera Roberta Košira byl brankový rozdíl už tří gólů pro domácí tým. Do kabin se tedy šlo za stavu 4:1 pro Spartu.

Třetí třetina patřila také borcům hrajícím v rudých dresech, kteří dokázali Ostravu jasně přehrát a nepustili ji do žádných větších šancí. Sparťané přidali dalších pět gólů oproti jednomu ostravskému. Trefili se dvakrát Lukáš Ujhelyi, Luka Časar, Marek Zouzal a Robert Košir. Utkání tak skončilo vysokým vítězstvím 9:2 pro Spartu. Hráčem utkání zvolen slovenský sniper Lukáš Ujhelyi.

Sparta tak připsala po reprezentační pauze důležité 3 body a drží i nadále první příčku tabulky s náskokem dvou bodů na druhou Mladou Boleslav. Další domácí utkání je na programu už příští čtvrtek 20. 12. od 18:45 proti Tatranu Střešovice, dorazte A tým podpořit v tradičním pražském derby!

#myjsmesparta

Dále čtěte