Sekce pro fanoušky

Sekce pro fanoušky

Permanentky na sezonu 2022/2023

Zakoupením permanentky na sezonu 2022/2023 si zajistíš vstupenku také do celosezónní soutěže o limitovanou edici trička s Jiřím Curnym. Pokud si zakoupíš permanentku a na domácí zápas Sparty v základní části Livesport Superligy přivedeš dalšího fanouška, který si zakoupí vstupenku online na Ticketportal nebo u pokladny, obdržíš nálepku, kterou si umístíš na zadní stranu permanentky. 

Pokud se ti s sebou podaří přivést dalšího fanouška na alespoň devět domácích utkání základní části Livesport Superligy (z celkových 13), na prvním utkání playoff obdržíš tričko z limitované edice Jiřího Curnyho. Ten, kdo nasbírá všech 13 nálepek, získá od klubu dárek z klubového fanshopu jako bonus! Předání limitovaných triček proběhne na prvním domácím zápase playoff.

Členové, tedy hráči a hráčky klubu obdrží svou permanentku na tréninku v týdnu před prvním Superligovým utkáním, které je na programu 11. září. Ostatní fanoušci si permanentku budou moci zakoupit na všech domácích utkání Sparty v Livesport Superlize. 

MODRÁ KARTA

  • Vstup na domácí utkání základní a nadstavbové části
  • Vstup na domácí pohárová utkání
  • Cena: 700 Kč, rodiče členů: 500 Kč

ŽLUTÁ KARTA - VIP

  • Vstup na domácí utkání základní a nadstavbové části
  • Vstup na domácí pohárová utkání
  • Vstup do VIP prosor s občerstvením
  • Cena: 5.000 Kč

ČERVENÁ KARTA

  • Vstup na domácí utkání základní a nadstavbové části
  • Vstup na domácí pohárová utkání
  • Zdarma pro členy Sparty

Podpoř Spartu v prvním domácím utkání a odnes si klubovou kartu fanouška na sezonu 2020/2021

30. srpen 2019 - Sparťane, sezona na Spartě startuje a hráči potřebují tvou podporu! První domácí zápas Sparta odehraje 13. září od 17:00 v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně proti Otrokovicím. Jelikož si Sparta svých fanoušků velmi váží, každý hráč Sparty, který dorazí na první domácí utkání sezony 2020/2021, obdrží klubovou kartu fanouška na sezonu 2020/2021 zcela zdarma, rodinní příslušníci hráče si budou moci kartičku zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Objednávky na Vánoce v rámci sparťanských produktů fanshopu do 21. 11. !

9. listopad 2018 - Abychom stihli včas odeslat a doručit Vaše objednávky na letošní Vánoce, učiňte je nejpozději do termínu 21. 11. 2018.

Karta fanouška na sezónu 2018/2019 - informace!

19. září 2018 - Stejně jako v předchozích sezónách, tak i letos jsme pro Vás připravili zbrusu nové Karty fanouška. Model tří druhů karet zůstává stejný jako v loňském roce, členové klubu letos dostanou svou kartu zdarma!

Atmosféra o jaké by si většina extraligových mohla nechat jen zdát, popisuje fanklub Míra Suja.

30. listopad -1 - Na zápasech A-týmu je čím dál více vidět Fanclub ACEMA Sparta Praha díky tvorbě skvělé atmosféry a hlasité podpory. Jak ale vůbec fanklub vznikl a co za jeho založením stálo nám popsal zakladatel fanklubu Miroslav Suja.

Karta fanouška na sezónu 2017/2018 - informace!

30. listopad -1 - Stejně jako v předchozích sezónách, tak i letos jsme pro Vás připravili zbrusu nové Karty fanouška. Model tří druhů karet zůstává stejný jako v loňském roce, členové klubu však letos dostanou svou kartu zcela zdarma!

KARTA FANOUŠKA na sezónu 2016/2017 v prodeji!

30. listopad -1 - Stejně jako v předchozích sezónách, tak i letos jsme pro Vás připravili zbrusu nové Karty fanouška. Unikátní věrnostní karta však letos dozná pár výrazných změn. Místo jednoho typu karty budeme v nové sezóně vydávat hned tři!

všechny články

Vstupné na domácí zápas Sparty 2022/2023

Dospělá osoba: 100 Kč/zápas

Dítě 7-12 let: 50 Kč/zápas

Dítě do 7 let zdarma