Aréna Barrandov

Klub ACEMA Sparta Praha provozuje dvě sportoviště v ARÉNĚ BARRANDOV, kde se nachází hala o rozměrech 40x20m a sportovní sál o rozloze 13x8m. Využijte rezervační systém jednotlivých sportovišť a přijďte si k nám zasportovat!

REZERVAČNÍ SYSTÉM

ARÉNA BARRANDOV se nachází na Praze 5 na adrese Chaplinovo náměstí 615/1. K hale najdete skvělé tramvajové spojení ze stanice Smíchov do stanice Chaplinovo náměstí, poté k nám dojdete přibližně 3 minuty pěšky. Pokud byste se vydali do Arény Barrandov autem, najdete parkovací místo mimo areál v ulici Lohniského. V Aréně Barrandov se nachází dvě sportoviště, prvním je Sportovní hala a druhým Sportovní sál.


Sportovní hala 

Rozloha 20x40m nabízí prostor pro široké využití, v hale můžete hrát florbal, futsal, házenou nebo také badminton.


Sportovní sál 

Rozloha 13x8m nabízí využití například pro skupinové cvičení nebo pro individuální funkční trénink a také florbalové tréninky. 

Zázemí Arény Barrandov

Nově jsme v Aréně Barrandov vybudovali kompletní zázemí, kde najdete celkem 7 šaten s kompletním sociálním zázemím (wc, sprchy). Na recepci najdete také bufet. Pronájem jednotlivých sportovišť je možný dlouhodobě, či krátkodobě. Arenu Barrandov lze rezervovat například i na celodenní sportovní či kulturní akce.

V případě zájmu o rezervaci využijte prosím REZERVAČNÍ SYSTÉM