Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
28. 11. 2022 - 4. 12. 2022
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Muži A Livesport Superliga
HMS Karlovy Vary
2. 12. 20:00 FB Hurrican Karlovy Vary
ACEMA Sparta Praha
3:11
Livesport Superliga
UNYP ARENA
ne 4. 12. 18:00 FbŠ Bohemians
ACEMA Sparta Praha
U17 "A" 1. liga dorostenců
SH TJ Znojmo
ne 4. 12. 11:30 ACEMA Sparta Praha UNYP
FbC Písek
16:00 BLACK ANGELS
ACEMA Sparta Praha UNYP
U17 Akademie 2. liga dorostenců - skupina 3
SH Čakovice
ne 4. 12. 9:00 FAT PIPE Traverza Chodov
ACEMA Sparta Praha YELLOW
13:30 ACEMA Sparta Praha YELLOW
SK Florbal Benešov
3. liga dorostenců - skupina 3
TJ Sokol Vinohrady
ne 4. 12. 16:00 Blue Horses Stochov
ACEMA Sparta Praha BLUE
18:20 Kralupy Wolves
ACEMA Sparta Praha BLUE
Mladší žáci PM Přebor mladších žáků - skupina 3
Arena Barrandov
so 3. 12. 9:00 ACEMA Sparta Praha ORANGE
Floorball Club FALCON
11:00 FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
ACEMA Sparta Praha ORANGE
13:00 ACEMA Sparta Praha ORANGE
TJ Sokol Petrovice I.
15:00 Blue Horses Stochov
ACEMA Sparta Praha ORANGE
Přebor mladších žáků - skupina 3
TJ Radlice
so 3. 12. 9:00 Panthers Praha WHITE
ACEMA Sparta Praha YELLOW
10:20 SK Alien Nation Černošice
ACEMA Sparta Praha YELLOW
12:20 ACEMA Sparta Praha YELLOW
Kanonýři Kladno černí
13:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
ACEMA Sparta Praha BLACK
Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3
UNYP ARENA
so 3. 12. 9:00 ACEMA Sparta Praha WHITE
OLYMP FLORBAL Apollon
0:0
11:00 FBC Žraloci Příbram
ACEMA Sparta Praha WHITE
0:0
13:00 ACEMA Sparta Praha WHITE
OLYMP FLORBAL Perseus
0:0
15:00 Panthers Praha RED
ACEMA Sparta Praha WHITE
0:0
Přebor mladších žáků - skupina 3
SH ZŠ Průhonice
ne 4. 12. 9:00 Wizards DDM SO Praha 10
ACEMA Sparta Praha RED
10:20 TJ Sokol Královské Vinohrady ž
ACEMA Sparta Praha RED
12:20 ACEMA Sparta Praha RED
Panthers Praha BLACK
13:40 ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
Přípravka PM Liga přípravek 3+1 - skupina 3
Jedenáctka VS (malé hřiště)
so 3. 12. 9:30 Orka Čelákovice
ACEMA Sparta Praha YELLOW
11:00 ACEMA Sparta Praha YELLOW
Florbal Jesenice
12:30 FBC Draci modří
ACEMA Sparta Praha YELLOW
13:30 ACEMA Sparta Praha YELLOW
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
Liga přípravek 3+1 - skupina 3
Arena Barrandov
ne 4. 12. 9:00 ACEMA Sparta Praha RED
BUTCHIS - Black
10:30 SummerCamps Tatran Střešovice
ACEMA Sparta Praha RED
12:00 ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
13:30 OLYMP FLORBAL Zeus
ACEMA Sparta Praha RED
Mladší žáci BAR Přebor mladších žáků - skupina 3
TJ Radlice
so 3. 12. 9:40 Kanonýři Kladno černí
ACEMA Sparta Praha BLACK
11:40 ACEMA Sparta Praha BLACK
SK Alien Nation Černošice
13:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
ACEMA Sparta Praha BLACK
15:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
Panthers Praha WHITE
Liga mladších žáků - skupina 3
Bublina Arena
ne 4. 12. 9:00 FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
ACEMA Sparta Praha BLUE
10:20 FAT PIPE Start98
ACEMA Sparta Praha BLUE
12:20 ACEMA Sparta Praha BLUE
OLYMP FLORBAL Poseidon
13:40 ACEMA Sparta Praha BLUE
Sokol Rudná
Juniorky 1. liga juniorek
X3M Arena Barrandov
so 3. 12. ACEMA Sparta Praha
FBC Liberec
ne 4. 12. ACEMA Sparta Praha
FBC Česká Lípa
Muži D PH a SČ třída mužů
SH Stochov
so 3. 12. 14:50 FBC Charisma Pečky
ACEMA Sparta Praha D
18:20 ACEMA Sparta Praha D
FBC YOUNG BOYS "B"