Mladší žákyně postoupily!

Tým mladších žákyň zvítězil ve všech zápasech a zahraje si druhý koš

20. listopad 2016
Po velkém boji v úvodních dvou zápasech s Mladou Boleslaví a s Olympem si dívčí výběr smlsl na Wizards a zaslouženě triumfoval. Čtvrtý ligový turnaj podzimní sezóny se odehrál v Malešicích. Prvním soupeřem byl tým Mladé Bolslavi-modří a podle očekávání se jednalo o technicky nejvyspělejšího protivníka. První vstřelil gól náš tým když krásnou kombinaci Andrey Břeské s Vanessou Strouhovou zakončila Vanesska. Poté se skóre přelévalo z jedné strany na druhou do poločasového stavu 3:3. Ve druhém poločase holky bránily ještě zodpovědněji, přesto 3 minuty před koncem vsítily Boleslavská děvčata čtvrtou branku. Sparťanky však jako již tradičně ukázaly vůli věřit ve vítězství až do konce a dalšími dvěma góly Andrey po přihrávkách Vanessky a Natky Kovačové (která zápas odchytala) otočily výsledek na konečných 5:4. Na druhý zápas se kvůli zdravotní indispozici postavila do branky Lída Luklynská, což představovalo vzhledem k výškové, věkové a váhové převaze hráček Olympu zásah do připravené sestavy. Holky se však se zápasem popraly znamenitě. Zodpovědnost obrannou i gólovou na sebe stejně  jako v prvním zápase vzala Andrea a úlohu v obraně druhé trojky přebraly Vanesska s Natkou a zvládly to perfektně, přestože zápas i vzhledem k nepískaným faulům velmi bolel. Zápas jsme zvítězily 6:4. Třetí zápas proti Wizards DDM P10 si pak holky vychutnaly a dokráčely si pro pohodové vítězství 20:2. Nejvíce bodů v turnaji nasbírala Andrea 17 (12+5), ve všech třech zápasech po čtyřech gólech. Nejvíce gólových asistencí měla Vanesska, která navíc výborně odpracovala druhý zápas. Důležité dva góly v zápase s Olympem vstřelila Péťa Krejcárková. V zápase s Wizards si zastřílely Lída Luklynská a Kristýna Jalovcová, góly přidala i Natka Kovačová. Premiéru v brance si v tomto zápase odchytala Natálka Marešová. Celý tým na tomto turnaji předvedl úchvatnou a napínavou podívanou, všechny holky se ve všech zápasech poctivě vracely a předvedly zejména v úvodních dvou zápasech přímo neskutečnou bojovnost a zaslouží velkou pochvalu.