Juniorský víkend za tři body. Výhra nad Ostravou, těsná prohra s FBŠ Bohemians.

ACEMA Sparta Praha UNYP vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:4

Sparťané rozhodli o svém vítězství v utkání zejména povedenou druhou třetinou, kdy svému soupeři nastříleli šest branek. Hattrickem se v utkání blýskl dorostenec Mutinský, kterému sekundovali spoluhráči z formace Vochyán a kapitán Lang. V závěrečné části se utkání pouze dohrávalo, domácí tým si tak po zasloužené výhře připsal tři body do tabulky.

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:4
branky:
3. Jan Vochyán, 25. Martin Remeš, 26. Petr Tlapa, 30. Jiří Mutínský, 31. Ondřej Hurt, 40. Jiří Mutínský, 40. Lukáš Veber, 50. Jan Lang, 59. Jiří Mutínský - 24. Martin Martiniak, 39. Dominik Kaloč, 48. Dominik Kaloč, 51. Martin Martiniak; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů:Patrik Zítka 11, Filip Čermák 8 - Ondřej Kolajta 4, Matyáš Vávra 7; po třetinách: 1:0, 6:2, 2:2;

ACEMA Sparta Prahy UNYP vs. FBŠ Bohemians Praha DDM 7:8

Lehkovážné tempo ze sobotního utkání se Spartě v úvodu střetnutí s rivalem z Bohemky vymstilo. Po první třetině se odcházelo do kabin za stavu 1:4. Od poloviny utkání se však utkání začalo překlápět ve prospěch domácích, kteří zlepšili hru a trpělivě stahovali náskok hostujících Bohemians. Dvěma brankami se prosadili Mutinský a Kolář. Poté, když dvě minuty před koncem snižoval domácí Veselý v power-play na rozdíl jediné branky, bylo zaděláno na pořádné drama. V samotném závěru se do obrovských šancí dostali ještě Tlapa a Kolář, Zavřel v brance Bohemians ovšem odolal.

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:8
branky:
5. Jan Vochyán, 23. Jiří Mutínský, 33. Petr Tlapa, 48. Jiří Mutínský, 49. Jan Kolář, 53. Jan Kolář, 59. Marek Veselý - 4. Vojtěch Beneš, 15. Petr Torma, 18. Filip Horák, 20. Filip Horák, 23. Filip Forman, 23. Filip Forman, 27. Jan Horák, 47. Filip Forman; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Patrik Zítka 21 - Jakub Zavřel 24; po třetinách: 1:4, 2:3, 4:1;