Sparta vyhlíží druhý domácí zápas, do UNYP ARENY zavítá SKV, zůstanou body doma?

V pátek 27. září Sparta odehraje druhé domácí utkání a celkově třetí zápas sezony 2019/2020, tentokrát proti pražskému celku z Vinohrad. Zápas startuje v 18:30 v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně.

Muži A | 25. září 2019
Sparta vyhlíží druhý domácí zápas, do UNYP ARENY zavítá SKV, zůstanou body doma?

Sparta je v letošní sezoně zatím stoprocentní, po výhře 3:1 v Otrokovicích potvrdila vítězství také doma proti FBC Ostrava, kdy za skvělé divácké atmosféry dovedla napínavý zápas do vítězství 6:4. V pátek se můžeme těšit na další duel omlazeného týmu Sparty.

SKV zatím nezískalo ani bod a prozatím mu patří poslední místo v tabulce. Z UNYP ARENY na Podvinném Mlýně bude chtít tým vedený trenérem Michalm Kotlasem získat co největší počet bodů, v cestě mu ale bude stát Sparta, která půjde do zápasu s cílem nechat body doma.

 Přijďte si užít páteční večer do domácí areny na Podvinném Mlýně. Opět si budete moci pořídit kartu fanouška, která vám zaručí volný vstup na každý domácí zápas sezony 2019/2020. Karty můžete zakoupit u vstupu do UNYP ARENY. Celým zápasem vás bude provázet nový Sparťanský speaker Michal "Vebi" Veber, který si odbyl svou premiéru v zápase proti Ostravě a i tento zápas bude chtít pomoci vytvořit tu nejlepší atmosféru v domácím utkání Sparty.

Těšíme se na Vaši podporu!

#myjsmesparta

Dále čtěte