Začátek sezony vítězný, výhru v Otrokovicích řídili mladíci Velc s Čermákem

První zápas sezony je za námi a Sparta si připisuje první tři body za vítězství v Otrokovicích, které se nerodilo vůbec lehce.

Muži A | 15. září 2019

Po úvodní obdržené brance, kterou Sparta inkasovala už v druhé minutě utkání, dodal klid Sparťanské střídače Radim Křenek, který nekompromisně proměnil trestné střílení a srovnal stav na 1:1.

Druhá třetina nabídla jediný gól o který se postarali juniorští mladíci. Matěj Čermák nabil přesně Matyáši Velcovi, který Spartu poslal do vedení. Podobná akce se odehrála také ve třetí třetině, kdy Velc po přihrávce Čermáka zvýšil na 3:1.

Konec utkání Sparta kontrolovala a může slavit povedený vstup do sezony 2019/2020 a vyhlížet domácí Grand Opening, který se uskuteční už v neděli 22. září od 17:00 v domácí UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně.