Na úvod pohárové cesty výhra, body sbírali nováčci

První zápas pohárové skupiny Sparta zvládla a na půdě Ústí slaví výhru 5:1. Premiérovou branku si zapsala letní posila Mikuláš Krbec. Další utkání skupiny odehrají Sparťané doma v UNYP ARENĚ.

Muži A, Muži A | 11. srpen 2020

O úvodní branku se v letošním Poháru Českého florbalu postaral obránce Kristián Kozák, který otevřel skóre zápasu už v sedmé minutě. Ústí dokázalo pohotově odpovědět a po minutě slavilo vyrovnávací branku Ústí, o kterou se postaral David Stummer.

Do vedení Spartu poslala letní posila Mikuláš Krbec, Bady proměnil trestné střílení a odbyl si tak premiérovou branku ve Sparťanském dresu. Nebyl ale jediným nováčkem, který si v zápase připsal bod. Gólovou nahrávku na čepel Matěje Čermáka zařídil obránce Martin Dolejš, který v zápase oblékal dres zraněného Jana Marvánka.

Mezi střelce se zapsal také Marek Veselý a Radim Křenek, který proměnil střelu od mantinelu v přesilové hře.

Doma Spartu uvidíme proti Karlovým Varům 18.8. od 19:00 a Chodovu 25.8. od 17:30 hodin. Na obě tato utkání je vstup zdarma a vpuštěni budou pouze diváci, kteří budou chránění rouškou.