Superliga florbalu 2019-2020

Muži A

Aktuální zprávy

Sezona je ukončena. ,,Děkuji fandům, kteří nás podporovali a dodávali nám energii,

Sezona je ukončena. ,,Děkuji fandům, kteří nás podporovali a dodávali nám energii," říká Kašpárek

14. březen 2020 - Letošní sezona je ukončena. Výkonný výbor Českého florbalu se v pátek 13. března rozhodl z důvodu vysokého rizika šíření nákazy nemocí COVID-19 ukončit sezonu 2019/2020. Co vzniklá situace znamená pro mužský ,,A" tým, který byl součástí rozehraného play-off? ,,Ani já, ani celý klub AC Sparta Praha nebere tuto záležitost na lehkou váhu a proto jsme ihned zrušili všechny tréninky a klukům ze Slovenska jsem obratem volal ať odcestují domů, pokud chtějí. Chtěl jsem, aby byli všichni doma se svými rodinami a dbali o své zdraví, protože to je to nejdůležitější," říká k aktuální situaci hlavní trenér ,,A" týmu Ondřej Kašpárek, který s týmem zakončil letošní sezonu na čtvrtém místě.

,,Bohemka v nás dokáže zapálit oheň, opět budeme hrát pro skvělé fanoušky, říká Ondřej Kašpárek

,,Bohemka v nás dokáže zapálit oheň, opět budeme hrát pro skvělé fanoušky, říká Ondřej Kašpárek

12. březen 2020 - První dvě kola čtvrtfinále play-off proti Bohemians Sparta odehrála ve vší parádě, jedno utkání vyrovnanější než druhé, plné tribuny, skvělá atmosféra. Opravdový důvod pro fanoušky sledovat serii i v dalších kolech, diváci však z důvodu současné situace spojené se šířením koronaviru, budou moci zápas sledovat jen na videu. Páté kolo vysílá ČT SPORT od 20:15.

Sparta odpověděla a udeřila pěti góly, série bude dlouhá, říká Skalička

8. březen 2020 - Druhé čtvrtfinále vypuklo v plné parádě a opět bylo na co koukat. Tentokrát šla v úvodu do vedení Bohemka, Sparta dotahovala a udeřila ve třetí třetině, kdy ji nakopl vstřelený gól ve vlastním oslabení.

Úvod série jako řemen, první bod ale bere Bohemka

7. březen 2020 - První čtvrtfinále playoff vypuklo v sobotu v 17:00 v UNYP ARENĚ a bylo se na co koukat, přesně jak diváci očekávali, nehrálo se v rukavičkách. Velmi atraktivní utkání, které dotáhla do vítězného konce Bohemka, sledovalo celkem 732 diváků.

,,Sparta neuhne," zní z kabiny Sparty, která zahájí play-off opět proti Bohemians

1. březen 2020 - Po odehraném šestadvacátém kole florbalové Superligy je jasno. Sparta zakončila základní část na čtvrtém místě, také díky výhře nad Black Angels 6:5 po nájezdech. Po výběru soupeřů zbyl na Spartu pražský rival Bohemians se kterým se Sparta utká ve čtvrtfinále už potřetí v řadě. Fanoušky tak opět čeká velmi zajímavá a vyhrocená série. ,,Sparta neuhne," zní z kabiny, která do play-off vstupuje s respektem a odhodláním neuhnout z cesty k cíli, který si v letošní sezoně určila.

Po základní části čtvrtí nebo pátí, v neděli se rozhodne v Neratovicích

28. únor 2020 - Letošní koncovka základní části je velmi zamotaná a rozhodne se v posledním kole. Reálně celkem 5 týmů stále bojuje o postup mezi top 8 týmů. Zdaleka ale ne všichni mají postup ve svých rukou a musí se spoléhat na výsledky ostatních zápasů. Situace Sparty je jiná, postup do play-off má tým z Podvinného Mlýna jistý. Pokud chce Sparta zakončit základní část na čtvrtém místě, musí v neděli porazit Black Angels ve výjezdním utkání v Neratovicích.

Hodně branek a výhra na domácím hřišti, Lípa inkasovala celkem devětkrát

23. únor 2020 - Pětadvacáté kolo florbalové Superligy Sparta odehrála doma. Před fantastickým publikem porazila Českou Lípu 9:6 a po třech těžkých porážkách opět slaví výhru.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 8.3.2020 17:00
ACEMA Sparta Praha 5:4
FbŠ Bohemians