Superliga florbalu 2019-2020

Muži A

Aktuální zprávy

Podpoř Spartu v prvním domácím utkání a odnes si klubovou kartu fanouška na sezonu 2020/2021

Podpoř Spartu v prvním domácím utkání a odnes si klubovou kartu fanouška na sezonu 2020/2021

6. září 2020 - Sparťane, sezona na Spartě startuje a hráči potřebují tvou podporu! První domácí zápas Sparta odehraje 13. září od 17:00 v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně proti Otrokovicím. Jelikož si Sparta svých fanoušků velmi váží, každý hráč Sparty, který dorazí na první domácí utkání sezony 2020/2021, obdrží klubovou kartu fanouška na sezonu 2020/2021 zcela zdarma, rodinní příslušníci hráče si budou moci kartičku zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Pojď hrát florbal za Spartu! Pro nové hráče a hráčky florbalka zdarma!

Pojď hrát florbal za Spartu! Pro nové hráče a hráčky florbalka zdarma!

31. srpen 2020 - Jeden z nejtradičnějších florbalových klubů u nás pořádá nábor nových členů. ACEMA Sparta Praha otevírá své brány a nabízí možnost zájemcům, zapojit se do sportování v moderním sportovním klubu v nejdynamičtěji se rozvíjejícím sportu v ČR – florbale. Na letošní nábor si Sparta pro své nové hráče a hráčky do kategorií přípravky a elévů připravila novinku v podobě dárku - florbalka zdarma. To znamená, že pokud do Sparty v měsíci září zamíří nový hráč nebo nová hráčka ročníku 2010 a mladší a stane se členem florbalové Sparty, obdrží od klubu novou florbalku.

Sparta hostí 9. ročník UNYP CUPu pro celkem 81 týmů!

28. srpen 2020 - Již tradiční srpnový turnaj UNYP CUP je opět tady, díky spolupráci s partnerem klubu University of New York in Prague, hostíme již 9. ročník prestižního předsezonního turnaje, který nese název právě zmíněné univerzity. Termín 28.-30.8. tak patří UNYP CUPu, turnaji, do kterého letos nastoupilo celkem 81 týmů a více jak 1300 účastníků.

Penco se stává novým klubovým partnerem v oblasti sportovní výživy

27. srpen 2020 - Před novou sezonou vítáme ve svých řadách nového klubového partnera. Česká firma Penco bude pro celý klub zajišťovat tu správnou sportovní výživu. ,,Jsme rádi, že se naše představy o spolupráci protly právě se společností Penco a že se partnerství nedotýká pouze A týmu ale také všech ostatních hráčů Sparty. Zdravou stravu s hráči řešíme už v mládežnických kategoriích, proto jsem rád, že tímto krokem opět pomůžeme našim hráčům ke správné sportovní výživě," říká k nově navázanému partnerství s firmou Penco marketingový manažer Sparty Daniel Wertheim. Jaké výhody budou moci využivat všichni členové Sparty?

Freelo se stává novým klubovým partnerem Sparty

14. srpen 2020 - Vedení florbalové Sparty dnes znamená nemalý tým lidí, který každý den řeší události napříč celým klubem. Ke špičkové komunikaci v týmu bude Spartě nově pomáhat Freelo, online komunikační nástroj pro ještě lepší organizaci práce.

Na úvod pohárové cesty výhra, body sbírali nováčci

11. srpen 2020 - První zápas pohárové skupiny Sparta zvládla a na půdě Ústí slaví výhru 5:1. Premiérovou branku si zapsala letní posila Mikuláš Krbec. Další utkání skupiny odehrají Sparťané doma v UNYP ARENĚ.

,,Natěšenost na vyhrávání zápasů je v našem týmu obrovská," říká Ondřej Kašpárek

10. srpen 2020 - Pohár Českého florbalu je tu. Mužský ,,A" tým, který se v neděli vrátil z teambuildingu tak čeká první ostrá zápasová zkouška před zahájením sezony. ,,Chceme vyhrát každý zápas poháru," říká Ondřej Kašpárek

všechny články

Aktuální utkání

úterý 11.8.2020 18:30
Florbal Ústí 1:5
ACEMA Sparta Praha