Superliga florbalu 2019-2020

Muži A

Aktuální zprávy

Třetí třetinu ovládla Boleslav, Sparta se vrací bez bodů

16. únor 2020 - Čtyřiadvacáté kolo Superligy Florbalu znamenal pro Spartu výjezd do Mladé Boleslavi. Velmi atraktivní utkání Sparta ztratila ve třetí třetině, kdy Boleslav v 50. minutě utkání odskočila do vedení 6:3 a hned v další minutě zvýšila na 7:3 a kontrolovala tak zbytek utkání i přes to, že Sparta využila přesilovku a zmenšila tak náskok Boleslavi.

Nesmíme si dovolit být vylučovaní, uvědomuje si tým před utkáním v Boleslavi

15. únor 2020 - V neděli Spartu čeká další velmi těžké utkání. V jednom týdnu tak zkompletuje sérii zápasů, která započala v pondělí venku proti Vítkovicím (1:4), pokračovala ve čtvrtek doma proti Chodovu (4:5) a uzavře se v neděli proti Mladé Boleslavi, kam Sparta jede s jasným cílem.

Sparta se dotáhla na rozdíl gólu, fantastický závěr ale body nepřinesl

13. únor 2020 - Třiadvacáté kolo florbalové Superligy znamenalo skvělé derby mezi domácí Spartou a týmem z Jižního Města. Chodov zápas zahájil lépe, Sparta zažila skvělý závěr, kdy se dotáhla na rozdíl jedné branky, bohužel celkem 411 fantastických diváků v hale prodloužení nevidělo. Chodov si odváží cennou výhru 5:4.

ACEMA GAME nabídne derby Sparty proti Chodovu, přímý souboj o lepší pozici do play-off

5. únor 2020 - Po krátké reprezentační přestávce se opět vrací Superliga, která pomalu míří do konce své základní části. Třiadvacáté kolo se odehraje v duchu ACEMA GAME na Spartě v UNYP ARENĚ, kam dorazí tým z Jižního Města FAT PIPE FLORBAL Chodov, který má v současné době shodný počet bodů jako Sparťané. Čeká nás napínavé derby, které jednomu ze soupeřů přinese lepší pozici do play-off.

Reprezentanti jsou doma! Kvalifikace byla naprosto skvělá, shodují se

5. únor 2020 - Kvalifikace na mistrovství světa 2020 ve Finsku je minulostí. Do české a slovenské reprezentace zasáhlo na kvalifikaci v Lotyšsku celkem šest Sparťanů. Pojďme se podívat, jak se jim na turnaji dařilo a jaké mají z reprezentační akce pocity.

Šestice Sparťanů oblékne národní dres na kvalifikaci MS 2020

23. leden 2020 - Celkem šest Sparťanů obdrželo nominaci na kvalifikaci MS 2020. Češi odehrají svou kvalifikaci na přelomu ledna a února v Lotyšsku, slováci odehrají svou skupinu na domácí půdě.

Na domácí půdu Sparty přijede Liberec, souboj o důležité body začíná už v neděli

14. leden 2020 - Po kratší přestávce z úvodu nového roku se opět roztáčí Superligový kolotoč. V jednadvacátem kole vyzve Sparta na domácí půdě Liberec. Posledních šest utkání základní části rozdá Sparťanům karty do play-off. Zisk tří bodů bude na dosah už v neděli 19. ledna od 17:00 v UNYP ARENĚ.