Livesport Superliga 2022-2023

Muži A

Aktuální zprávy

Juniorský reprezentant Jakub Bohuslávek bude oblékat rudý dres!

18. květen 2023 - Do Sparty míří další velká posila! Po oznámení třech jmen - Lukáš Ujhelyi, Martin Pražan a Jan Peška je tu další zvučné jméno v podobě talentovaného Jakuba Bohuslávka, který přichází z prvoligového Kladna a stává se posilou útočných řad Sparty.

Zveme vás na Porsche Floorball Day 17. června v Porsche Praha - Prosek

22. květen 2023 - S klubovým partnerem Porsche Praha - Prosek pořádáme v sobotu 17. června událost s přesahem také pro veřejnost. Letní akce, kde je připraven florbalový turnaj pro děti, ale také pro rodiče, se uskuteční přímo v areálu Porsche Praha - Prosek na Praze 8. Děti čeká florbalový turnaj, doprovodné aktivity, autogramiáda hráčů A týmu, fotokoutek, pro rodiče jsou mimo jiné připravené testovací jízdy nových vozů Audi, Škoda a VW.

Jan Peška se stává Sparťanem a posílí útočné řady A týmu

11. květen 2023 - Mužský A tým vítá svou třetí posilu, kterou se stává jednadvacetiletý Jan Peška, ten do Sparty míří z České Lípy. ,,Když se mě dnes zeptáte, jaké to je být Sparťanem tak se to zatím těžko popisuje, jelikož jsem tu absolvoval teprve pár tréninků, ale rozhodně se na to těším a těším se na přípravu i na celkový proces," říká v úvodu mladý útočník Jan Peška.

Martin Pražan bude oblékat rudý dres a stává se druhou posilou Sparty

2. květen 2023 - Sparta do svých řad získala elitního obránce Martina Pražana, který uplynulé tři roky působil ve švýcarském klubu UHC Uster a nyní bude své zahraniční zkušenosti uplatňovat ve Spartě. ,,Při návratu zpět do České republiky pro mě Sparta byla jasnou volbou. Mám zde dlouhodobé vazby a věřím procesu, kterým Sparta jde," říká nová posila Sparty Martin Pražan.

Elévky ovládly letošní ročník ligy!

5. květen 2023 - Dne 23. dubna se naše nejmladší Sparta Girls vydaly na poslední ligový turnaj své kategorie s cílem nejen obhájit první místo, ale zabojovat o celkové prvenství ligy. To se podařilo!

Pětice hráčů končí své působení v A týmu, děkujeme za odvedenou práci pro náš klub

24. duben 2023 - Hráči Dominik Bartoš, Radim Křenek, Jakub Kolstrunk, Kristián Kozák a Adam Kuchynka se již nezapojí do přípravy A týmu na další sezonu. ,,Všem hráčům bych chtěl ještě jednou i touto formou poděkovat za jejich působení ve Spartě, všem přeji mnoho dalších úspěchů jak v osobním, tak florbalovém životě," říká generální manažer Sparty Miroslav Medal.

Sparťané v reprezentaci: Průběh hodnotíme pozitivně, ale musíme být ještě lepší

28. duben 2023 - Mistrovství světa juniorů spěje do semifinále, kam Český národní tým postoupil z prvního místa ve skupině po výhře nad Polskem (18:2), FInskem (7:5) a Lotyšskem (4:2). V sobotním semifinále juniorský výběr narazí na Švýcarsko. ,,Utkání hodnotíme pozitivně, protože jsme vyhráli, v určitých pasážích hry jsme ale měli být lepší, shoduje se trojice mladých sparťanů.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 19.3.2023 19:00
ACEMA Sparta Praha 4:8
Předvýběr.CZ Florbal MB