Livesport Superliga 2022-2023

Muži A

Aktuální zprávy

Sparta nezvládla finále Poháru a po roce končí opět stříbrná

18. leden 2023 - Finále Poháru nedopadlo podle představ. Sparťané i přes rychlé vyrovnání tahali za kratší konec a vysoké tempo klokanů znamenalo nepříznivý stav 4:1 už na konci první třetiny. Ve zbytku utkání Bohemians kontrolovali zápas a dovedli ho do vítězného konce 10:4. Sparta se tedy i v letošním roce musí smířit se stříbrnými medailemi Poháru Českého florbalu a dále se soustředit na závěr základní části a následné playoff.

Sparta doma nestačila na Ostravu, v pátek SKV, v neděli Boleslav doma!

23. leden 2023 - Dvacáté kolo Livesport Superligy Sparta odehrála na domácí půdě, kde bohužel padla s Ostravou 4:6 a z utkání odchází bez bodů. Tento týden se utká s SKV venku a domácí utkání nás čeká opět v neděli 29. ledna. Do UNYP ARENY zamíří Mladá Boleslav.

Finále Poháru se blíží! Cítím obrovské odhodlání zvítězit, říká kapitán Matěj Pruner

15. leden 2023 - Sparta se po roce opět probojovala do finále Poháru Českého florbalu, oproti loňskému roku nastoupí tým v čele s Matějem Prunerem proti pražským Bohemians, což jistě nabídne ten nejatraktivnější duel, který Český florbal dokáže fanouškům zajistit. Utkání se odehraje v Brně už v úterý 17. ledna od 20:00. Jak vidí šance svého týmu kapitán Sparty Matěj Pruner?

O novém projektu osobnostního rozvoje s generálním manažerem Miroslavem Medalem

12. leden 2023 - Sparta v letošním roce přišla s další novinkou pro své členy, rodiče a trenéry. Projekt s názvem Osobnostní rozvoj má za cíl přinést možnost dalšího druhu rozvoje svým členům, a to formou setkání s významnými osobnostmi ze sportovního, ale i mimosportovního odvětví. Během společných setkání řešíme nejrůznější témata a životní příběhy jednotlivých hostů, které inspirují a dodávájí zajímavý pohled na život sportovce. Více nám o projektu prozradil generální manažer klubu Miroslav Medal.

Na hodnocení je ještě příliš brzy, ale jdeme správným směrem, říká generální manažer Miroslav Medal

29. prosinec 2022 - Ještě než skončí rok 2022, který byl pro Spartu rokem významných změn, vyzpovídali jsme generálního manažera Miroslava Medala, který nám přiblížil svůj pohled na jednotlivé události v klubu a odkryl také pár novinek, které nás v nadcházejícím roce 2023, čekají.

Pojeď s námi na finále Poháru Českého florbalu!

29. prosinec 2022 - Sparťani! I díky Vaší fanouškovské podpoře jsme se probojovali až do samotného finále Poháru Českého Florbalu, které se odehraje 17. ledna ve 20:00 v Brně, konkrétně v STAZER Aréně Vodova proti pražskému rivalovi FBŠ Bohemians. Vy máte možnost být u toho a vypravit se na tuto nezapomenutelnou akci společně s námi jedním autobusem.

Karas, Krbec a Košir opět řádili a sestřelili Českou Lípu

28. prosinec 2022 - Sedmnácté kolo Livesport Superligy se uskutečnilo hned po svátcích a Sparta se postarala o osmou výhru v řadě, kdy dokázala zlomit vzdorující Českou Lípu a zaslouženě vyhrála 8:3. Další utkání uvidíme až v roce 2023, včetně finále Poháru Českého florbalu, které je na programu 17. ledna v Brně.

všechny články

Aktuální utkání

pátek 27.1.2023 20:00
TJ Sokol Královské Vinohrady 1:9
ACEMA Sparta Praha
neděle 29.1.2023 19:00 @ UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha - : -
Předvýběr.CZ Florbal MB
pátek 10.2.2023 19:00 @ SH Jižní Město
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - : -
ACEMA Sparta Praha