Livesport Superliga 2021-2022

Muži A

11:4
3:1, 6:0, 2:3
ACEMA Sparta Praha
FBŠ Hummel Hattrick Brno
pátek 7.1.2022 19:00
UNYP ARENA
Livesport Superliga, 21. kolo

Reportáž k utkání

První branku zápasu vstřelilo Brno, kdy střela z téměř poloviny hřiště propadla za záda Martina Beneše. Od této chvíle Sparta nenechala nic náhodě a ukázala jasnou dominanci v utkání, díky které si došla pro desátou domácí výhru v řadě. 

Brněnskou síť rozvlnil v páté minutě Robert Košir, který dostal naservírovanou parádní přihrávku od Jakuba Kolstrunka téměř do prázdné branky. Robi přidal hned druhou branku, tentokrát vymetl šibenici a poslal Spartu do vedení 2:1. Třetí branku Spasty ještě rychle přidal Lukáš Ujhelyi a nastartoval tak Sparťany k vysokému brankovému přídělu pro Hattrick.

Ve druhé třetině se Sparta trefila hned šestkrát a o vítězi utkání tak již bylo jednoznačně rozhodnuto. Právě šestou branku Sparty přidal junior Daniel Fišer, který tak v zápase s Brnem zaznamenal svou první Superligovou branku, svůj bodový účet v Superlize ale stihl rozšířit ještě ve třetí třetině, kdy trefil svou druhou branku v utkání. 


Třetí třetina dospěla do konečného výsledku 11:4. Sparta tak oslavila desátou domácí výhru v řadě a nyní se bude soustředit na nedělní utkání v Otrokovicích, kde nastoupí od 18:00. Děkujeme všem fantastickým fanouškům, kteří nás do UNYP ARENY přišli podpořit. Vážíme si toho a budeme rádi, pokud nás pojedete podpořit také do Chomutova na finále Poháru Českého florbalu, které se odehraje v úterý 18.1. od 20:00. Vstupenky si můžete zakoupit ZDE.


Další informace

Aktuální utkání

čtvrtek 31.3.2022 19:30
ACEMA Sparta Praha 3:4
Předvýběr.CZ Florbal MB