Superliga florbalu 2020-2021

Muži A

Aktuální zprávy

V neděli v průběhu derby oceníme Sparťany sezony 2019/2020, karty fanouška stále k vyzvednutí!

V neděli v průběhu derby oceníme Sparťany sezony 2019/2020, karty fanouška stále k vyzvednutí!

15. září 2020 - Klubová akce pro členy a jejich rodiče prodloužena! Svou kartu fanouška si hráči a hráčky mohou vyzvednout ještě v neděli na pražském derby Sparta - Bohemians, které startuje v 17:00 v UNYP ARENĚ. Klubové karty fanouška budou k prodeji a vyzvednutí od 16:00 u hlavního vstupu do arény. V rámci tohoto domácího utkání proběhne také tradiční udělování cen Sparťana sezony 2019/2020. Kdo si ceny odnese? To se dozvíme o první a druhé přestávce zápasu.

O klubové karty fanouška nikdo nepřijde, výdej a prodej už tento pátek

O klubové karty fanouška nikdo nepřijde, výdej a prodej už tento pátek

14. září 2020 - Z důvodu nařízené karantény týmu Panthers Otrokovice bylo odloženo první kolo Livesport Superligy, které mělo v neděli přinést také výdej a prodej klubových karet fanouška na sezonu 2020/2021. O klubové kartičky ale nikdo nepřijde! Karty se budou vydávat a prodávat už v pátek před zápasem proti Sokolům z Pardubic!

Nedělní start superligy proti Otrokovicím se odkládá! Nehrají ani junioři! Poprvé v akci tým žen!

12. září 2020 - Nedělní start Livesport superligy se odkládá. Družstvo Otrokovic ohlásilo karanténu a do Prahy vůbec nedorazí. Svá utkání neodehraje ani juniorský tým Sparty. Z elitních týmů jde do akce tak premiérově pouze tým žen v 1.lize vedený trenéry Skálou a Kozlíkem.

První zápas sezony a dárek v podobě klubové karty fanouška!

6. září 2020 - Dlouho očekávaný start Livesport Superligy je tu. Cesta za ligovým titulem vypukne na Spartě v neděli 13. září od 17:00 proti Panterům z Otrokovic. Permanentky - klubové karty fanouška budou v prodeji před prvním zápasem už od 16:00. Členové, tedy hráči Sparty obdrží na utkání proti Otrokovicím klubové karty fanouška jako dárek. Těšíme se na vaši podporu!

Pojď hrát florbal za Spartu! Pro nové hráče a hráčky florbalka zdarma!

31. srpen 2020 - Jeden z nejtradičnějších florbalových klubů u nás pořádá nábor nových členů. ACEMA Sparta Praha otevírá své brány a nabízí možnost zájemcům, zapojit se do sportování v moderním sportovním klubu v nejdynamičtěji se rozvíjejícím sportu v ČR – florbale. Na letošní nábor si Sparta pro své nové hráče a hráčky do kategorií přípravky a elévů připravila novinku v podobě dárku - florbalka zdarma. To znamená, že pokud do Sparty v měsíci září zamíří nový hráč nebo nová hráčka ročníku 2010 a mladší a stane se členem florbalové Sparty, obdrží od klubu novou florbalku.

Sparta hostí 9. ročník UNYP CUPu pro celkem 81 týmů!

28. srpen 2020 - Již tradiční srpnový turnaj UNYP CUP je opět tady, díky spolupráci s partnerem klubu University of New York in Prague, hostíme již 9. ročník prestižního předsezonního turnaje, který nese název právě zmíněné univerzity. Termín 28.-30.8. tak patří UNYP CUPu, turnaji, do kterého letos nastoupilo celkem 81 týmů a více jak 1300 účastníků.

Penco se stává novým klubovým partnerem v oblasti sportovní výživy

27. srpen 2020 - Před novou sezonou vítáme ve svých řadách nového klubového partnera. Česká firma Penco bude pro celý klub zajišťovat tu správnou sportovní výživu. ,,Jsme rádi, že se naše představy o spolupráci protly právě se společností Penco a že se partnerství nedotýká pouze A týmu ale také všech ostatních hráčů Sparty. Zdravou stravu s hráči řešíme už v mládežnických kategoriích, proto jsem rád, že tímto krokem opět pomůžeme našim hráčům ke správné sportovní výživě," říká k nově navázanému partnerství s firmou Penco marketingový manažer Sparty Daniel Wertheim. Jaké výhody budou moci využivat všichni členové Sparty?

všechny články

Aktuální utkání

pátek 18.9.2020 19:00
ACEMA Sparta Praha 6:7
SOKOLI Pardubice
neděle 20.9.2020 17:00 @ UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha - : -
FbŠ Bohemians
sobota 26.9.2020 17:00 @ UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha - : -
FBC 4CLEAN Česká Lípa