Aktuální zprávy

Aréna Barrandov: Fasciální terapie a masáže Jana Kotrányiho pro veřejnost spuštěny!

Aréna Barrandov: Fasciální terapie a masáže Jana Kotrányiho pro veřejnost spuštěny!

23. září 2021 - Představujeme vám jednu z novinek, kterou najdete v novém zázemí Arény Barrandov. Jedná se o slibovanou ordinaci fasciální terapie a masáží Jana Kotrányiho. Ordinaci najdete v prvním patře nového zázemí. Na masáž či fasciální terapii se může objednat úplně každý. Přečtěte si rozhovor s Janem Kotrányim, který má v oboru fasciální terapie jedenáctiletou praxi a využil tak nádherný prostor Arény Barrandov k založení vlastní ordinace.

Sparta otevírá sportovní kroužky ve spolupráci s mateřskými školami!

Sparta otevírá sportovní kroužky ve spolupráci s mateřskými školami!

30. srpen 2021 - Do nové sezony vstupujeme s novým projektem, kterým jsou sportovní kroužky pro děti z mateřských škol, které se nachází v přímé blízkosti našich tréninkových hal. Do projektu se zapojily celkem čtyři mateřské školy, tři na Praze 5 Barrandov a jedna mateřská škola na Praze 9 na Podvinném Mlýně. Výhodou těchto kroužků je také to, že trenéři vyzvedávají děti přímo ve školce a na kroužek trenéři děti dovedou. Rodiče si děti vyzvednou po skončení kroužku přímo v hale.

Spartu čeká utkání o vítězství pohárové skupiny, do UNYP ARENY dorazí Chodov

26. srpen 2021 - Po dvou venkovních pohárových utkání Sparta odehraje poslední zápas základní skupiny na domácí palubovce. Zápas proti Chodovu Spartu čeká poslední prázdninový den v úterý 31. srpna od 19:00 v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně. Vstup na utkání je pro fanoušky zdarma, potřeba je však dodržet pandemická opatření.

Do Prahy míří téměř 100 týmů na prestižní mládežnický turnaj Salming Cup 2021!

20. srpen 2021 - Náš florbalový klub pořádá již desátý ročník prestižního mládežnického turnaje, který nově nese název Salming Cup podle nového titulárního partnera turnaje, kterým se stala společnost Salming. Turnaj se odehraje v termínu 27.-29.8. 2021 na šesti turnajových halách, kromě kvalitních zápasů je pro účastníky turnaje připraven bohatý doprovodný program.

Nábor nových hráčů a hráček, pro nové členy florbalka zdarma!

16. srpen 2021 - Staň se i ty hráčem a hráčkou florbalové Sparty! Nyní máš skvělou příležitost, hledáme nové florbalisty a florbalistky už od pěti let! Tréninky mládeže začínají první týden v září, vy si k nám můžete trénink přijít vyzkoušet po celý měsíc září. Trénujeme na Praze 5 v ARÉNĚ BARRANDOV a na Praze 9 v UNYP ARENĚ. Pokud se stanete novým členem florbalové Sparty, obdržíte od nás svou první florbalku jako dárek! Veškeré informace o trénincích a náborech najdete níže v článku.

Nová sportovní struktura mládežnických družstev Sparty, zapojení dalšího plnoúvazkového šéftrenéra

25. červenec 2021 - Sparta se v oblasti práce s mládeží snaží neustále posouvat. Důkazem této práce je široký tým šéftrenérů, kteří se věnují dané oblasti hráčů a hráček a rozvíjí také svůj trenérský tým, kterému předávají své zkušenosti a formují tak nové mládežnické trenéry. Následující změny se týkají především věkových družstev od starších žáků přes dorostence až po juniory a nově vznikající složku U23. O změnách nám více řekl sportovní ředitel Jaroslav Berka.

Turnaj nám ukázal, jak moc široký kádr a konkurenci v týmu máme, říká k Czech Openu Kolstrunk

8. srpen 2021 - Nedělní finálový souboj rozhodl o celkovém umístění elitní kategorie turnaje Czech Open, které se letos účastnila pouze čtveřice týmů z Prahy. Sparta ve finále nastoupila ve velmi omlazené sestavě proti Tatranu a bohužel utržila porážku 3:5. ,,Turnaj nám ukázal, jak moc široký kádr a velkou konkurenci v týmu máme, ze základní sestavy nám chybělo přibližně 10 hráčů, naši mladíci se ukázali v dobrém světle," říká k turnaji Jakub Kolstrunk.

všechny články

Aktuální utkání

úterý 31.8.2021 19:00
ACEMA Sparta Praha 9:4
FLORBAL CHODOV