Superliga florbalu 2020-2021

Muži A

Aktuální zprávy

Na letním soustředění se o rozvoj dětí budou starat také hráči „A” týmu

Na letním soustředění se o rozvoj dětí budou starat také hráči „A” týmu

19. duben 2021 - Tradiční letní klubová soustředění v Králově Dvoře se pomalu blíží a my všichni pevně věříme, že se plánované tři turnusy budou moci zrealizovat ve stejné podobě jako v předchozích letech. Hráči a hráčky se mohou těšit na bohatý sportovní program, který jim zpestří také hráči ,,A" týmu Sparty. Kdo se objeví na letošním soustředění v roli hosta a bude se tak podílet na rozvoji našich nejmladších hráčů?

Vítkovice jsme si přáli a už se těšíme na první zápas, říká k semifinálovému soupeři Vojta

Vítkovice jsme si přáli a už se těšíme na první zápas, říká k semifinálovému soupeři Vojta

9. duben 2021 - Dnešní výběr soupeřů ukázal dvojice do semifinále playoff. Mladá Boleslav si vybírala ze dvou adeptů, kterými byla Sparta a Chodov. Mladoboleslavští ukázali na tým z Jižního Města a Spartě tak do semifinálového duelu připadnou Vítkovice.

Sparta je v semifinále, šestý zápas čtvrtfinále ovládla 9:5

7. duben 2021 - Šesté čtvrtfinále playoff rozhodlo o vítězi, kterým se stala Sparta, ta vyřadila Tatran 4:2 na zápasy a postupuje tak potřetí za poslední čtyři roky do semifinále playoff.

Série míří zpět do UNYP ARENY, hraje se už ve středu

5. duben 2021 - Spartě se v dnešním utkání v Řepích nepodařilo ukončit sérii proti Tatranu a za stavu 3:2 se série přesouvá zpět do UNYP ARENY. Šesté čtvrtfinále je na programu ve středu od 17:45.

Spartě se doma dařilo a má mečbol! Rozhodnout může v pondělí v Řepích

3. duben 2021 - Sparta byla na domácím hřišti úspěšná a to hned dvakrát, páteční televizní utkání ovládla 5:3 a sobotní utkání rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých vstřelil vítězný gól Marek Zouzal.

,,Z neděle jsme se poučili, do domácí UNYP ARENY se těšíme, říká Marek Vojta

1. duben 2021 - Sparta má za sebou dvě úvodní utkání čtvrtfinálové série proti Tatranu. Nyní se série přesouvá na domácí hřiště do UNYP ARENY a Sparťané se nemohou dočkat. ,,Jsem přesvědčený, že nám paradoxně nedělní prohra v naší hře pomůže. Na pátek jsme natěšení a připraveni rozbalit naší hru v plné síle," říká k domácímu třetímu a čtvrtému čtvrtfinále trenér Marek Vojta.

Úvod čtvrtfinále nerozhodný, série se přesouvá na půdu Sparty do UNYP ARENY

28. březen 2021 - Čtvrtfinálová série je rozehrána. Sobotní i nedělní duel nabídl velmi atraktivní souboje, ale bodový náskok nikdo nezískal, série se přelévá do UNYP ARENY za stavu 1:1.

všechny články

Aktuální utkání

středa 7.4.2021 18:00
ACEMA Sparta Praha 9:5
Tatran Teka Střešovice
sobota 1.5.2021 16:00 @ SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice - : -
ACEMA Sparta Praha
neděle 2.5.2021 20:00 @ SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice - : -
ACEMA Sparta Praha