Superliga florbalu 2020-2021

Muži A

Aktuální zprávy

Sparta v Brně uspěla až po nájezdech, ve kterých kraloval brankář Beneš

dnes - V nedělním utkání na půdě Hattricku Brno jsme viděli podobný výkon jako v sobotu, který byl doprovázen neproměňováním mnoha šancí. Díky dvěma trefám Sparty v posledních minutách třetí třetiny, zápas dospěl do prodloužení a následných nájezdů, ve kterých Martin Beneš slavil 100% úspěšnost, společně s druhým bodem utkání.

Letos Sparta na Ostravu nevyzrála ani doma, zítra jedeme do Brna

včera 17:31 - První vzájemné utkání proti Ostravě Sparta letos prohrála 3:4. Dnes to byla Sparta, která chtěla porážku opětovat, to se bohužel ale ani na domácím hřišti nepovedlo. V neděli Sparta vyráží do Brna.

Celkem šest Sparťanů míří na reprezentační sraz. ,,Je to pocta," shodují se.

21. leden 2021 - Pomalu se blíží reprezentační pauza, ke které se váže také přerušení Livesport Superligy. Na sraz reprezentace vyrazí celkem šest Sparťanů, Matěj Čermák a Martin Dolejš se zúčastní srazu juniorské reprezentace, Mikuláš Krbec, Jakub Kolstrunk, Martin Beneš a také Dominik Beneš, který v současné chvíli také obléká Sparťanský dres.

Sparťané se vrací zpět do ostrých zápasů, Ostrava doma a Brno venku

19. leden 2021 - Po dvou odložených utkáních proti Pardubicím a Bohemians se Sparťané vrací do nabitého programu, o víkendu nastoupí doma proti Ostravě a v neděli míří tým Ondřeje Kašpárka na půdu Hattricku Brno.

Utkání v Pardubicích je odloženo, Sparťané si vytvořili náhradní program

16. leden 2021 - Testování pardubického "A" týmu na přítomnost nemoci Covid-19 odhalilo při pátečním pravidelném testování 9 nových případů. Sparťané rychle zareagovali a vytvořili si vlastní zápasový program.

Po delší době pouze jedno víkendové utkání, Sparta jede do Pardubic

14. leden 2021 - Po ostrém začátku nového roku, kdy měla Sparta na lednovém programu celkem 9 utkání si po delší době zahraje pouze jedno víkendové utkání, kterým bude sobotní výjezd do Pardubic. Sparta za Sokoli vyráží s jediným cílem.

Sparta ovládla i nedělní utkání, Tatran porazila 9:6

10. leden 2021 - Sparta si po sobotní výhře nad Libercem připisuje další tři body když v neděli porazila Tatran skvělým týmovým výkonem, který Spartu dovedl k výhře 9:6.