Superliga florbalu 2020-2021

Muži A

Aktuální zprávy

Mikuláš Krbec míří do švédské superligy, oblékne dres Växjö Vipers

Mikuláš Krbec míří do švédské superligy, oblékne dres Växjö Vipers

24. říjen 2020 - Z důvodu dočasného přerušení Livesport superligy míří Mikuláš Krbec do aktuálně desátého týmu švédské superligy Växjö Vipers. ,,Vzhledem k tomu, že liga v České republice nyní stojí, vyhledávali jsme v Česku hráče, kteří zapadnou do našeho týmu. Vedli jsme několik diskusí se sportovními manažery ve většině klubů a nakonec jsme vybrali Mikuláše Krbce ze Sparty. V současné době potřebujeme hráče na pravé křídlo. V Mikulášovi získáváme vysokého hráče se zkušenostmi a sílou, což je přesně to, co chceme. Jsme přesvědčeni, že to bude užitečná spolupráce pro oba kluby a pro Mikuláše," říká Johan Shönbeck, hlavní trenér Växjö Vipers.

Od 22. října do 3. listopadu jsou tréninky přerušeny

Od 22. října do 3. listopadu jsou tréninky přerušeny

21. říjen 2020 - Klub AC Sparta Praha přerušuje klubové tréninky, které do středy 21. října probíhaly v souladu s vládním opatřením o maximálním počtu šesti osob. Ve čtvrtek 22. října však vstupují v platnost přísnější vládní opatření, která tuto variantu tréninku omezují.

Stavba zázemí Barrandovské haly se posouvá každým dnem, zajímá tě víc?

19. říjen 2020 - Před několika dny jsme tě informovali o tom, že dostavba zázemí Barrandovské haly byla zahájena. V příštích několika dnech budeš mít možnost zjistit o novém zázemí Barrandovské haly mnohem více. Stačí sledovat instagramový profil Sparty, kde budou jednotlivé informace zveřejňovány formou otázek v instastory, na tyto otázky budeš moci odpovídat a tipovat, jak bude stavba vypadat. Dokonce svými nápady a odpověďmi budeš moci určité prvky Sparťanské stavby ovlivnit!

Z Ostravy bez bodů, domácí rozhodli tři minuty před koncem

10. říjen 2020 - Sedmé a zároveň poslední kolo Livesport Superligy před nucenou ligovou pauzou odehrála Sparta na půdě FBC Ostrava, oproti předchozím zápasům, které Sparta doposud odehrála, padlo v utkání pouze sedm branek. Vzhledem k vysoké marodce Sparty nastoupili v utkání hned tři současní junioři.

Sparta míří na půdu FBC Ostrava, kde drží šňůru čtyř vítězství v řadě

8. říjen 2020 - Poslední výjezd do Liberce byl zrušen z důvodu karantény hráčů FBC Liberec, pro které se jednalo už o třetí odložený zápas sezony. V sobotu Spartu čeká zápas na půdě FBC Ostrava, kde z posledních čtyř utkání Sparta čtyřikrát slavila. Bude se jednat o první venkovní body této sezony?

Cesta na sever se nekoná, tým FBC Liberec míří do karantény

2. říjen 2020 - Šesté kolo Livesport Superligy měla Sparta odehrát na půdě Liberce, dnes ráno ale přišla zpráva, že tým FBC Liberec míří do karantény a tím pádem se nedělní utkání odkládá. Tým Sparty využije zápasové volno k tréninkovému procesu, který přispěje k přípravě na zápas v Ostravě, ten je na programu v sobotu 10.10. od 17:00 a bez diváků.

Sparta proměňovala až ve třetí třetině a vyrovnat nestihla

28. září 2020 - První venkovní utkání sezony 2020/2021 Spartu čekalo ve Vítkovicích. V pondělním utkání Sparťané předvedli velmi soustředěný výkon, své šance ale proměnili až ve třetí třetině a vyrovnat nestihli.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 10.10.2020 17:00
FBC ČPP OSTRAVA 4:3
ACEMA Sparta Praha
neděle 1.11.2020 17:00 @ UNYP ARENA
ACEMA Sparta Praha - : -
BLACK ANGELS
sobota 7.11.2020 19:00 @ MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB - : -
ACEMA Sparta Praha