Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Superliga florbalu UNYP ARENA |
so 14. 3. | 16:30 | FbŠ Bohemians ACEMA Sparta Praha |
||
Superliga florbalu SH Děkanka |
ne 15. 3. | 16:00 | FbŠ Bohemians ACEMA Sparta Praha |
|||
Junioři A | KB liga juniorů |
st 11. 3. | ACEMA Sparta Praha UNYP FbC Hradec Králové |
|||
KB liga juniorů SC Dubina Ostrava |
so 14. 3. | 16:00 | 1. SC TEMPISH Vítkovice ACEMA Sparta Praha UNYP |
|||
KB liga juniorů UNYP ARENA |
ne 15. 3. | 12:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP 1. SC TEMPISH Vítkovice |
|||
Dorost A | 1. liga dorostenců X3M Arena Barrandov |
so 14. 3. | 15:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP Florbal Primátor Náchod |
||
17:30 | Florbal Primátor Náchod ACEMA Sparta Praha UNYP |
|||||
Mladší žáci BAR | Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3 Jedenáctka VS (malé hřiště) |
so 14. 3. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha GREY FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci |
||
10:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE ACEMA Sparta Praha GREY |
|||||
Liga mladších žáků - skupina 3 SH ZŠ Kunratice |
so 14. 3. | 9:00 | Panthers Praha ACEMA Sparta Praha BLUE |
|||
12:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE ACEMA Sparta Praha RED |
|||||
Přebor mladších žáků - skupina 3 Centrum Třešňovka Zbraslav |
ne 15. 3. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha BLACK OLYMP FLORBAL Apollon |
|||
10:20 | OLYMP FLORBAL Poseidon ACEMA Sparta Praha BLACK |
|||||
Mladší žáci PM | Liga mladších žáků - skupina 3 SH ZŠ Kunratice |
so 14. 3. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha RED Panthers Praha |
||
12:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE ACEMA Sparta Praha RED |
|||||
Přípravka PM | Liga přípravek 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
so 14. 3. | 10:00 | ACEMA Sparta Praha RED OLYMP FLORBAL Zeus |
||
11:00 | Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha RED |
|||||
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 ZŠ Juventa Milovice |
ne 15. 3. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FBC Draci Říčany |
|||
10:00 | Orka Čelákovice ACEMA Sparta Praha YELLOW |
|||||
Přípravka BAR | Liga přípravek 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
so 14. 3. | 10:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE FBC Kralupy n/V Foxes |
||
11:00 | BLACK ANGELS 2012 ACEMA Sparta Praha BLUE |
|||||
Liga přípravek 3+1 - skupina 3 TJ Kobylisy |
ne 15. 3. | 9:30 | ACEMA Sparta Praha BLACK Viking TJ Kobylisy |
|||
10:30 | Start98 Praha-Kunratice-Táborská ACEMA Sparta Praha BLACK |
|||||
Dorostenky | 1. liga dorostenek - skupina 3 SH Děkanka |
ne 15. 3. | 10:10 | ACEMA Sparta Praha BLACK ANGELS |
||
12:30 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV ACEMA Sparta Praha |
|||||
Mladší žákyně | Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 15. 3. | 9:00 | BLACK ANGELS white ACEMA Sparta Praha BLUE |
||
9:00 | ACEMA Sparta Praha RED FbŠ Bohemians zelené |
|||||
11:00 | Wizards DDM Praha 10 ACEMA Sparta Praha RED |
|||||
11:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE FbŠ Bohemians bílé |
|||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha RED Start98 Praha-Kunratice |
|||||
15:00 | OLYMP FLORBAL Athéna ACEMA Sparta Praha RED |