Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Superliga florbalu UNYP ARENA |
út 17. 3. | 20:15 | ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians |
||
Superliga florbalu |
čt 19. 3. | FbŠ Bohemians ACEMA Sparta Praha |
||||
ne 22. 3. | ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians |
|||||
Junioři A | KB liga juniorů |
st 18. 3. | ACEMA Sparta Praha UNYP 1. SC TEMPISH Vítkovice |
|||
Junioři B | 3. liga juniorů - skupina 3 SH Kutná hora Klimeška |
ne 22. 3. | ACEMA Sparta Praha B OpenCamps Tatran Střešovice C |
|||
FBC Kutná Hora ACEMA Sparta Praha B |
||||||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 SH ZŠ Kunratice |
ne 22. 3. | Start98 Praha-Kunratice ACEMA Sparta Praha RED |
|||
ACEMA Sparta Praha RED Viking TJ Kobylisy |
||||||
Liga starších žáků - skupina 3 TJ Radlice |
ne 22. 3. | Panthers Praha ACEMA Sparta Praha BLUE |
||||
ACEMA Sparta Praha BLUE FAT PIPE FLORBAL CHODOV |
||||||
Starší žáci PM | Přebor starších žáků - skupina 3 MSH Říčany |
so 21. 3. | XPS Network Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha YELLOW |
|||
ACEMA Sparta Praha YELLOW FC Bučis Team Black |
||||||
Přebor starších žáků - skupina 3 TJ Ruzyně |
so 21. 3. | FBK Davle ACEMA Sparta Praha PM |
||||
ACEMA Sparta Praha PM Panthers Praha B |
||||||
Starší žáci BAR | Přebor starších žáků - skupina 3 TJ Ruzyně |
so 21. 3. | OpenCamps Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha Barr |
|||
ACEMA Sparta Praha Barr FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1 |
||||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Jedenáctka VS (malé hřiště) |
so 21. 3. | ACEMA Sparta Praha YELLOW Floorball Club FALCON blue |
|||
Florbalová akademie MB "B" ACEMA Sparta Praha YELLOW |
||||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH Kutná hora Klimeška |
so 21. 3. | Florbalová akademie MB "A" ACEMA Sparta Praha WHITE |
||||
ACEMA Sparta Praha WHITE FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové |
||||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 22. 3. | Kanonýři Kladno modří ACEMA Sparta Praha BLACK |
||||
ACEMA Sparta Praha BLACK Panthers Praha |
||||||
Elévové BAR | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
so 21. 3. | Technology Florbal MB Blue ACEMA Sparta Praha RED |
|||
ACEMA Sparta Praha RED Floorball Club FALCON black |
||||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH Kralupy nad Vltavou |
ne 22. 3. | ACEMA Sparta Praha BLUE Wizards DDM Praha 10 white |
||||
FBC Slavia Praha červení ACEMA Sparta Praha BLUE |
||||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 22. 3. | FbC Red Dragons Hořovice Arrax ACEMA Sparta Praha GREY |
||||
Start98 Praha-Kunratice Yellow ACEMA Sparta Praha GREY |
||||||
SK Alien Nation Černošice ACEMA Sparta Praha GREY |
||||||
Juniorky | 2. liga juniorek - skupina 3 SH Chodov |
ne 22. 3. | 13:30 | ACEMA Sparta Praha TJ Lokomotiva Rakovník |
||
18:00 | FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky ACEMA Sparta Praha |
|||||
Starší žákyně | Liga starších žákyň - skupina 3 STODOLA Aréna Střešovice |
ne 22. 3. | TJ Sokol Nové Strašecí ACEMA Sparta Praha |
|||
ACEMA Sparta Praha Kanonýři Kladno modří |
||||||
Elévky | Liga elévek 3+1 skupina 3 TJ Pankrác |
ne 22. 3. | ACEMA Sparta Praha Florbalová akademie MB 2009 |
|||
OpenCamps Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha |