11.9.
sobota 18:30
|
FAT PIPE FLORBAL CHODOV ACEMA Sparta Praha UNYP
- sobota 11.9.2021 18:30
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- SH ZŠ Campanus
| |
|
12.9.
neděle 14:30
|
ACEMA Sparta Praha UNYP FBŠ SLAVIA Plzeň
- neděle 12.9.2021 14:30
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- UNYP ARENA
| |
|
18.9.
sobota 16:45
|
FbC Plzeň ACEMA Sparta Praha UNYP
- sobota 18.9.2021 16:45
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- MSH Plzeň (Lokomotiva)
| |
|
19.9.
neděle 14:30
|
ACEMA Sparta Praha UNYP FAT PIPE FLORBAL CHODOV
- neděle 19.9.2021 14:30
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- UNYP ARENA
| |
|
25.9.
sobota 14:30
|
FBŠ SLAVIA Plzeň ACEMA Sparta Praha UNYP
- sobota 25.9.2021 14:30
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- Slavia VŠ Plzeň
| |
|
26.9.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha UNYP FbC Plzeň
- neděle 26.9.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- UNYP ARENA
| |
|
2.10.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B FBC Žraloci Příbram
- sobota 2.10.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- SH ZŠ Černošice-Mokropsy
| |
|
2.10.
sobota
|
Wizards SO Praha 10 B ACEMA Sparta Praha B
- sobota 2.10.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- SH ZŠ Černošice-Mokropsy
| |
|
30.10.
sobota
|
FbC Red Dragons Hořovice ACEMA Sparta Praha B
- sobota 30.10.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
- X3M Arena Barrandov
| |
|
30.10.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B Orka Čelákovice
- sobota 30.10.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
- X3M Arena Barrandov
| |
|
14.11.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FBC Rakovník
- neděle 14.11.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
- SH Hořovice
| |
|
14.11.
neděle
|
Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha B
- neděle 14.11.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
- SH Hořovice
| |
|
28.11.
neděle
|
OpenCamps Tatran Střešovice C ACEMA Sparta Praha B
- neděle 28.11.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
- SH ZŠ Průhonice
| |
|
28.11.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B SK Alien Nation
- neděle 28.11.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
- SH ZŠ Průhonice
| |
|
12.12.
neděle
|
Orka Čelákovice ACEMA Sparta Praha B
- neděle 12.12.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
- Přetlaková SH Kladno
| |
|
12.12.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B Wizards SO Praha 10 B
- neděle 12.12.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
- Přetlaková SH Kladno
| |
|
15.1.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B FBC Slavia Praha
- sobota 15.1.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
- SH ZŠ Nehvizdy
| |
|
15.1.
sobota
|
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ ACEMA Sparta Praha B
- sobota 15.1.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
- SH ZŠ Nehvizdy
| |
|
30.1.
neděle
|
FBC Žraloci Příbram ACEMA Sparta Praha B
- neděle 30.1.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
- Unihoc Aréna Praha
| |
|
30.1.
neděle
|
FBC Rakovník ACEMA Sparta Praha B
- neděle 30.1.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
- Unihoc Aréna Praha
| |
|
19.2.
sobota
|
SK Alien Nation ACEMA Sparta Praha B
- sobota 19.2.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
- Exe Sport Arena
| |
|
19.2.
sobota
|
FBC Slavia Praha ACEMA Sparta Praha B
- sobota 19.2.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
- Exe Sport Arena
| |
|
6.3.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
- neděle 6.3.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
- SH Hořovice
| |
|
6.3.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FbC Red Dragons Hořovice
- neděle 6.3.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
- SH Hořovice
| |
|
2.4.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B Sokol Rudná
- sobota 2.4.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
2.4.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B OpenCamps Tatran Střešovice C
- sobota 2.4.2022
- 3. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|