Starší žáci PM Přebor starších žáků - skupina 3 2019-2020

Aktuální zprávy

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

včera 19:44 - Tradiční název haly na Podvinném Mlýně – aréna Sparta je již minulostí. Partner florbalové Sparty University of New York in Prague prohlubuje partnerství s klubem a zahajuje partnerství také s Asociací Sparta. Novým názvem areny na Praze 9 je od 1. září 2019 - UNYP ARENA, která přes léto prošla velkou rekonstrukcí, za zmínku rozhodně stojí nový povrch, dvě nové led obrazovky a celkové ozvučení areny.

,,Stát se trenérem na Spartě bylo vlastně docela spontánní,' říká Lukáš Staněk

,,Stát se trenérem na Spartě bylo vlastně docela spontánní,' říká Lukáš Staněk

20. červenec 2019 - Klub Sparty se neustále rozrůstá, pro efektivnější práci a rozvoj klubu je potřeba na jednotlivé pozice zapojovat nové tváře. Jednou z nich je Lukáš Staněk, čtyřiadvacetiletý florbalový nadšenec a velký Sparťan. ,,Oslovení Sparty bylo vlastně docela spontánní. Když jsem se začátkem roku 2017 stěhoval z Ústí nad Orlicí, kde jsem působil v místním klubu FbK Orlicko-Třebovsko, do Prahy, přemýšlel jsem, co budu dělat ve volném čase. Rozhodl jsem se pokračovat ve florbalovém prostředi a napadlo mě oslovit Spartu," říká k posílení trenérských řad nový šéftrenér neelitních týmů Lukáš Staněk.

Dva týmy získaly bronzové medaile a ostatní velké zkušenosti, takový byl Hummel Open Game 2019

23. červen 2019 - Letošní Hummel Open Game je u konce. Sparťanská výprava celkem sedmi týmů ukázala, jak moc je florbal baví a jak moc velká může být touha po vítězství, na medaile však dosáhly týmy nejmladších a nejstarších účastníků Sparty. Týmy přípravky a dorostu skončily na bronzových pozicích.

,Měl jsem více nabídek, klíčové bylo postupné poznávání potenciálu Sparty, říká Marek Vojta

11. červen 2019 - Sparta do klubu přivádí velmi výraznou osobnost Českého florbalu. Na pozici šéftrenéra elitních týmů přichází do Sparty Marek Vojta, který působil přes dvacet let ve florbalovém Ústí nad Labem. ,,Mým hlavním úkolem bude spolupracovat na individuálním růstu s hráči, rozvoji hry i tréninkového procesu u elitních týmů," říká ke svému působení nová trenérská tvář Sparty Marek Vojta.

Nisaopen ve znamení Sparty, která z Liberce odváží dvě zlata a bronz!

9. červen 2019 - Sparťané byli na tradičním turnaji SALMING NISAOPEN, který letos slaví jubilejní 20. ročník, velmi úspěšní - do Prahy odjížděli se dvěma nejcennějšími kovy pro vítěze v turnaji v kategoriích U13 a U15, dorostenci U17 přidali bronz.

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

25. březen 2019 - ,,Vzhledem k pozitivním výsledkům, které florbalová Sparta dlouhodobě prokazuje jsme se rozhodli dále klub finančně podporovat," říká Jaroslav Mlynář z firmy Spelsberg.

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

16. leden 2019 - V létě Sparťany čeká nabitý florbalový program, mimo letních florbalových turnajů, členy Sparty čeká také letní klubové soustředění, které se již tradičně uskuteční v Králově Dvoře, kde je pro florbalový a sportovní rozvoj mladých Sparťanů to pravé prostředí. Mladé Sparťany a Sparťanky letos čeká okořenění doprovodného programu, jaké novinky včetně nového systému přihlášení Sparťany čekají? To se dozvíte níže v článku.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 22.9.2019 09:40 @ X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha PM - : -
FBK Davle
neděle 22.9.2019 09:40 @ SH Porg
FBC Kutná Hora - rudí - : -
ACEMA Sparta Praha YELLOW