Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Livesport Superliga |
út 21. 3. | Předvýběr.CZ Florbal MB ACEMA Sparta Praha |
|||
čt 23. 3. | ACEMA Sparta Praha Předvýběr.CZ Florbal MB |
|||||
so 25. 3. | Předvýběr.CZ Florbal MB ACEMA Sparta Praha |
|||||
U19 "A" | CE soutěž juniorů UNYP ARENA |
so 25. 3. | 15:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP Bulldogs Brno |
9:2 | |
ne 26. 3. | 13:30 | ACEMA Sparta Praha UNYP Bulldogs Brno |
9:4 | |||
U19 Akademie | 3. liga juniorů - skupina 3 SH Hořovice |
ne 26. 3. | 9:10 | ACEMA Sparta Praha C FbC Red Dragons Hořovice |
7:2 | |
12:40 | SK Alien Nation ACEMA Sparta Praha C |
1:4 | ||||
2. liga juniorů - skupina 3 SH ZŠ Kunratice |
ne 26. 3. | 9:00 | FAT PIPE Start98 ACEMA Sparta Praha B |
5:7 | ||
12:00 | FBC Draci Říčany ACEMA Sparta Praha B |
3:4 | ||||
U17 "A" | 1. liga dorostenců SH SportPoint Brno |
so 25. 3. | 16:00 | FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 ACEMA Sparta Praha UNYP |
2:3 | |
1. liga dorostenců UNYP ARENA |
ne 26. 3. | 18:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 |
3:5p | ||
U17 Akademie | 3. liga dorostenců - skupina 3 SH Hořovice |
ne 26. 3. | 9:10 | ACEMA Sparta Praha C FbC Red Dragons Hořovice |
7:2 | |
12:40 | SK Alien Nation ACEMA Sparta Praha C |
1:4 | ||||
U15 "A" | Liga starších žáků - skupina 3 SH Chýně |
ne 26. 3. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE Kanonýři Kladno modří |
4:3 | |
12:20 | OLYMP FLORBAL Zeus ACEMA Sparta Praha BLUE |
5:3 | ||||
15:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE Panthers Praha BLACK |
6:1 | ||||
U15 Akademie Podvinný Mlýn | Přebor starších žáků - skupina 3 SH Bystřice |
so 25. 3. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha PM Florbal Neratovice |
1:3 | |
12:20 | FBC Slavia Praha-červení ACEMA Sparta Praha PM |
1:7 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha PM SK Florbal Benešov B |
2:1 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH Na Fialce Říčany |
so 25. 3. | 9:00 | FBC Draci bílí ACEMA Sparta Praha RED |
5:4 | |
10:20 | Kanonýři Kladno modří ACEMA Sparta Praha RED |
2:3 | ||||
12:20 | ACEMA Sparta Praha RED OLYMP FLORBAL Apollon |
12:0 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha RED OLYMP FLORBAL Zeus |
3:3 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH ZŠ Bítovská |
so 25. 3. | 9:00 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 ACEMA Sparta Praha ORANGE |
3:10 | ||
10:20 | Kralupy Wolves ACEMA Sparta Praha ORANGE |
3:3 | ||||
12:20 | ACEMA Sparta Praha ORANGE FBC Rakovník |
4:1 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha ORANGE FbC Barracudas Slaný |
0:6 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 Arena Barrandov |
ne 26. 3. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue |
11:4 | ||
11:00 | SK Dvojka Praha ACEMA Sparta Praha YELLOW |
1:7 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW T.J. Sokol Šestajovice |
15:0 | ||||
15:00 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí ACEMA Sparta Praha YELLOW |
2:9 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH ZŠ Zdiměřice |
ne 26. 3. | 9:00 | Florbal Jesenice ACEMA Sparta Praha WHITE |
0:3 | ||
10:20 | Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha WHITE |
0:6 | ||||
12:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE BLACK ANGELS 2012 |
3:1 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha WHITE FAT PIPE FLORBAL CHODOV |
11:5 | ||||
U15 Akademie Barrandov | Přebor starších žáků - skupina 3 Arena Barrandov |
so 25. 3. | 9:00 | FBC Rakovník ACEMA Sparta Praha BARR |
2:5 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha BARR Tatran Střešovice |
0:10 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha BARR ACEMA Sparta Praha YELLOW |
0:1pn | ||||
Muži D | PH a SČ třída mužů Exe Sport Arena |
ne 26. 3. | 16:00 | SK Black Dragons ACEMA Sparta Praha D |
5:9 | |
18:20 | FBC YOUNG BOYS "B" ACEMA Sparta Praha D |
1:9 |