Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Superliga florbalu UNYP ARENA |
pá 18. 9. | 19:00 | ACEMA Sparta Praha SOKOLI Pardubice |
6:7 | |
ne 20. 9. | 17:00 | ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians |
8:5 | |||
Junioři A | KB liga juniorů SH Jindřichův Hradec |
so 19. 9. | 16:00 | FK Slovan J.Hradec ACEMA Sparta Praha UNYP |
0:15 | |
KB liga juniorů UNYP ARENA |
ne 20. 9. | 20:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP Panthers Praha |
12:8 | ||
Dorost A | 1. liga dorostenců STODOLA Aréna Střešovice |
ne 20. 9. | 11:30 | FBŠ SLAVIA Plzeň ACEMA Sparta Praha UNYP |
9:3 | |
Dorost B | 2. liga dorostenců - skupina 3 STODOLA Aréna Střešovice |
so 19. 9. | 10:30 | T.B.C. LUCERN Králův Dvůr ACEMA Sparta Praha B |
4:3 | |
13:30 | ACEMA Sparta Praha B SK Florbal Benešov |
16:4 | ||||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 20. 9. | 10:10 | SK Alien Nation ACEMA Sparta Praha Red |
4:3pn | |
16:00 | ACEMA Sparta Praha Red FbC Red Dragons Hořovice |
4:5 | ||||
Mladší žáci PM | Přebor mladších žáků - skupina 3 Centrum Třešňovka Zbraslav |
so 19. 9. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha BLACK FBC Slavia Praha |
8:0 | |
11:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW ACEMA Sparta Praha BLACK |
1:5 | ||||
13:00 | OLYMP FLORBAL Poseidon ACEMA Sparta Praha BLACK |
3:2 | ||||
Liga mladších žáků - skupina 3 TJ Radlice |
ne 20. 9. | 9:50 | Florbalová akademie MB ACEMA Sparta Praha BLUE |
7:3 | ||
13:10 | ACEMA Sparta Praha BLUE BLACK ANGELS 2008 |
6:4 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha RED ACEMA Sparta Praha BLUE |
4:3p | ||||
Mladší žáci BAR | Přebor mladších žáků - skupina 3 Centrum Třešňovka Zbraslav |
so 19. 9. | 11:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW ACEMA Sparta Praha BLACK |
1:5 | |
12:20 | FBC Slavia Praha ACEMA Sparta Praha YELLOW |
2:6 | ||||
13:40 | OLYMP FLORBAL Apollon ACEMA Sparta Praha YELLOW |
4:3 | ||||
Liga mladších žáků - skupina 3 TJ Radlice |
ne 20. 9. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha RED Panthers Praha 2008 |
1:1 | ||
12:20 | Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha RED |
4:4 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha RED ACEMA Sparta Praha BLUE |
4:3p | ||||
Juniorky | 2. liga juniorek - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
so 19. 9. | ACEMA Sparta Praha FBC Česká Lípa |
|||
9:00 | FBC Liberec ACEMA Sparta Praha |
8:5 |