Rozpis tréninků 2018/2019

Poslední aktualizace: 30. srpen 2018

Akademie Barrandov

Přípravka Barrandov (2010 a mladší)
  • pondělí 14:00 - 15:00 BAR
  • úterý 14:00 - 15:00 BAR
  • čtvrtek 14:00 - 15:00 BAR
Elévové Barrandov (2008-2009)
  • pondělí 15:00 - 16:20 BAR
  • úterý 15:00 - 16:20 BAR
  • čtvrtek 15:00 - 16:20 BAR
Mladší žáci Barrandov (2006-2007)
  • pondělí 16:20 - 17:50 BAR
  • úterý 16:20 - 17:40 BAR
  • čtvrtek 16:20 - 17:30 BAR
Starší žáci + dorost Barrandov (2004-2005)
  • pondělí 17:50 - 19:00 BAR
  • středa 17:30 - 18:30 BAR
  • pátek 16:00 - 17:30 BAR

Junioři B (2000-2001)

  • pondělí 19:00 - 20:00 BAR
  • úterý 20:00 - 21:30 BAR + muži C
  • pátek 16:00 - 17:30 BAR

Akademie Podvinný Mlýn

Přípravka Podvinný Mlýn (2010 a mladší)
  • pondělí 15:15 - 16:15 HALA 4
  • úterý 14:00 - 15:20 PM
  • čtvrtek 14:00 - 15:20 PM
Elévové Podvinný Mlýn (2008-2009)
  • pondělí 16:15 - 17:40 PM
  • úterý 15:20 - 16:40 PM
  • čtvrtek 15:20 - 16:40 PM
Mladší žáci Podvinný Mlýn (2006-2007)
  • pondělí 17:40 - 19:00 PM
  • úterý 16:40 - 18:00 PM
  • čtvrtek 16:40- 18:00 PM
Starší žáci + dorost Podvinný Mlýn (2004-2005)
  • pondělí 19:00 - 20:00 PM 
  • středa 17:30 - 19:00 PM
  • pátek 17:30 - 19:00 PM

Elitní týmy

Junioři (2000 - 2001)

  • pondělí - posilovna
  • úterý 19:00 - 20:00 PM
  • čtvrtek 18:00 -19:15 PM
  • pátek 19:00 - 20:30 BAR

Dorost (2002 - 2003)

  • pondělí - posilovna
  • úterý 18:40 - 20:00 BAR
  • čtvrtek 19:00 - 20:15 BAR
  • pátek 17:30 - 19:00 BAR

Starší žáci (2004 - 2005)

  • pondělí - posilovna
  • úterý 18:00 - 19:00 PM
  • čtvrtek 17:30 -19:00 BAR
  • pátek 16:00 - 17:30 PM

Ženská/dívčí složka

Ženy/juniorky (2001 a starší)
  • středa 18:30 - 20:00 BAR
  • pátek 18:30 - 20:00 PORG
Starší žákyně/dorostenky (2002 - 2005)
  • úterý 17:40 - 18:40 BAR
  • středa 16:00 - 17:30 BAR
  • pátek 17:00 - 18:30 PORG
Elévky + mladší žákyně (2006 - 2009)
  • úterý a čtvrtek ve svých akademiích PM a BAR
  • pátek 17:00 - 18:30 PORG
Adresy všech hal naleznete v sekci Klub / haly