Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
U23 | Regionální liga mužů - skupina 3 Unihoc Aréna Praha |
ne 23. 4. | 12:00 | ACEMA Sparta Praha U23 B T.B.C. Králův Dvůr B |
14:6 | |
15:00 | Florbal TJ Kobylisy B ACEMA Sparta Praha U23 B |
3:8 | ||||
U19 Akademie | 3. liga juniorů - skupina 3 SH ZŠ Rudná |
ne 23. 4. | 10:10 | ACEMA Sparta Praha C SK Florbal Benešov |
6:7 | |
U17 Akademie | 3. liga dorostenců - skupina 3 SH ZŠ Rudná |
ne 23. 4. | 10:10 | ACEMA Sparta Praha C SK Florbal Benešov |
6:7 | |
U15 "A" | Liga starších žáků - skupina 3 STODOLA Aréna Střešovice |
so 22. 4. | 8:00 | Kanonýři Kladno modří ACEMA Sparta Praha BLUE |
2:1 | |
11:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE H TEST Tatran Střešovice |
6:2 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE Předvýběr.CZ Florbal MB Black |
10:4 | ||||
U15 Akademie Podvinný Mlýn | Přebor starších žáků - skupina 3 Gymnázium Františka Palackého Neratovice |
so 22. 4. | 9:50 | ACEMA Sparta Praha PM FAT PIPE Traverza Mukařov |
1:0 | |
11:30 | Florbal Neratovice ACEMA Sparta Praha PM |
7:1 | ||||
14:50 | SK Florbal Benešov B ACEMA Sparta Praha PM |
3:2 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 BB ARENA Letňany - hřiště 1 |
so 22. 4. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE Tatran Střešovice |
7:9 | |
11:40 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black ACEMA Sparta Praha WHITE |
1:10 | ||||
13:00 | BLACK ANGELS 2012 ACEMA Sparta Praha WHITE |
3:9 | ||||
14:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE FAT PIPE FLORBAL CHODOV |
8:2 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH Kostelec nad Černými lesy |
so 22. 4. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové |
5:4 | ||
11:40 | FBC Kutná Hora - černí ACEMA Sparta Praha YELLOW |
6:2 | ||||
13:00 | FAT PIPE Traverza Mukařov ACEMA Sparta Praha YELLOW |
0:3 | ||||
14:20 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FBC Draci modří |
2:5 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 Arena Barrandov |
ne 23. 4. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha RED FBC Draci bílí |
1:6 | ||
9:00 | ACEMA Sparta Praha ORANGE FbŠ Bohemians DDM Praha 7 |
6:4 | ||||
11:00 | OLYMP FLORBAL Zeus ACEMA Sparta Praha RED |
7:5 | ||||
11:00 | FBC Draci žlutí ACEMA Sparta Praha ORANGE |
0:3 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno modří |
3:9 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha ORANGE Tatran Střešovice-Akademie Řepy |
4:5 | ||||
15:00 | Prague Tigers White ACEMA Sparta Praha RED |
3:5 | ||||
15:00 | Sokol Rudná - Black ACEMA Sparta Praha ORANGE |
3:5 | ||||
U15 Akademie Barrandov | Přebor starších žáků - skupina 3 Sport Eden Beroun |
ne 23. 4. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha BARR TJ Sokol Královské Vinohrady B |
1:8 | |
12:20 | Kanonýři Kladno černí ACEMA Sparta Praha BARR |
1:9 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha BARR FBC Rakovník |
6:2 | ||||
Muži D | PH a SČ třída mužů TJ Radlice |
ne 23. 4. | 8:00 | Bourbon TJ Ruzyně ACEMA Sparta Praha D |
3:11 | |
10:20 | Florbalová akademie MB "B" ACEMA Sparta Praha D |
3:6 |