Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Junioři B | 3. liga juniorů - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
so 5. 10. | 13:40 | FBC Kutná Hora ACEMA Sparta Praha B |
3:3 | |
17:10 | ACEMA Sparta Praha B OpenCamps Tatran Střešovice C |
3:1 | ||||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 SH BIOS Kladno |
ne 6. 10. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE BLACK ANGELS A YONEX |
||
12:20 | Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha BLUE |
|||||
Liga starších žáků - skupina 3 STODOLA Aréna Střešovice |
ne 6. 10. | 11:30 | ACEMA Sparta Praha BLUE Technology Florbal MB Black |
6:1 | ||
13:10 | FC Bučis Team Yellow ACEMA Sparta Praha BLUE |
1:5 | ||||
14:00 | Tatran OC Šestka Střešovice ACEMA Sparta Praha BLUE |
4:3pn | ||||
Liga starších žáků - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 6. 10. | 11:30 | ACEMA Sparta Praha RED Start98 Praha-Kunratice |
7:4 | ||
13:10 | T.B.C. LUCERN Králův Dvůr ACEMA Sparta Praha RED |
1:4 | ||||
14:00 | FBC Draci Říčany bílí ACEMA Sparta Praha RED |
4:3pn | ||||
Starší žáci PM | Přebor starších žáků - skupina 3 SH TJ Kobylisy |
so 5. 10. | 9:00 | FBC Kutná Hora - rudí ACEMA Sparta Praha YELLOW |
0:0 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha YELLOW OLYMP FLORBAL Poseidon |
3:0 | ||||
14:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW Kanonýři Kladno černí |
7:3 | ||||
Přebor starších žáků - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
so 5. 10. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha PM FBK Davle |
2:4 | ||
10:40 | ACEMA Sparta Praha Barr ACEMA Sparta Praha PM |
1:3 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha PM Panthers Praha B |
7:1 | ||||
Starší žáci BAR | Přebor starších žáků - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
so 5. 10. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha Barr ACEMA Sparta Praha PM |
1:3 | |
12:20 | FBK Davle ACEMA Sparta Praha Barr |
2:7 | ||||
14:00 | ACEMA Sparta Praha Barr XPS Network Tatran Střešovice |
4:5 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Sokol Michle |
so 5. 10. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha BLACK Kanonýři Kladno bílí |
7:1 | |
11:00 | Panthers Praha ACEMA Sparta Praha BLACK |
7:3 | ||||
13:40 | FbŠ Bohemians Praha 4 zelení ACEMA Sparta Praha BLACK |
9:8 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
ne 6. 10. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha WHITE Technology Florbal MB Blue |
16:8 | ||
10:20 | OLYMP FLORBAL Poseidon ACEMA Sparta Praha WHITE |
8:13 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha WHITE Technology Florbal MB Green |
13:12p | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 TJ JM Chodov |
ne 6. 10. | 8:40 | ACEMA Sparta Praha YELLOW Technology Florbal MB Orange |
2:6 | ||
10:00 | FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové ACEMA Sparta Praha YELLOW |
18:0 | ||||
13:20 | OLYMP FLORBAL Perseus ACEMA Sparta Praha YELLOW |
18:2 | ||||
Elévové BAR | Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH Hořovice |
so 5. 10. | 9:00 | Kanonýři Kladno červení ACEMA Sparta Praha GREY |
13:5 | |
11:15 | Start98 Praha-Kunratice Yellow ACEMA Sparta Praha GREY |
13:6 | ||||
12:50 | FbC Red Dragons Hořovice Arrax ACEMA Sparta Praha GREY |
5:9 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 VOŠSP Zahradní Město |
so 5. 10. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE TJ Sokol Dobříš |
6:10 | ||
11:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE Wizards DDM Praha 10 black |
6:8 | ||||
12:20 | Wizards DDM Praha 10 orange ACEMA Sparta Praha BLUE |
16:2 | ||||
14:20 | TEXAS LONGHORNS DDM P6 ACEMA Sparta Praha BLUE |
5:8 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
ne 6. 10. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha RED Floorball Club FALCON black |
8:4 | ||
11:00 | Florbalová akademie MB "A" ACEMA Sparta Praha RED |
8:7 | ||||
13:40 | FBC Kutná Hora - Orlové ACEMA Sparta Praha RED |
3:11 | ||||
Ženy | 2. liga žen - skupina 3 TJ Sokol Vinohrady |
ne 6. 10. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP Ivanti Tigers Jižní Město B |
1:9 | |
12:00 | FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice ACEMA Sparta Praha UNYP |
7:0 | ||||
Dorostenky | 1. liga dorostenek - skupina 3 Jedenáctka VS |
ne 6. 10. | 11:20 | ACEMA Sparta Praha Ivanti Tigers Jižní Město |
0:10 | |
16:00 | FBŠ SLAVIA Plzeň ACEMA Sparta Praha |
9:2 | ||||
Mladší žákyně | Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3 Jedenáctka VS |
so 5. 10. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE Ivanti Tigers Jižní Město |
9:2 | |
11:40 | OpenCamps Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha BLUE |
5:11 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE FbŠ Bohemians bílé |
3:5 | ||||
Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3 Jedenáctka VS (malé hřiště) |
so 5. 10. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha RED BLACK ANGELS white |
5:17 | ||
11:00 | Start98 Praha-Kunratice ACEMA Sparta Praha RED |
3:7 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha RED TJ Sokol Královské Vinohrady |
5:0k | ||||
15:00 | Wizards DDM Praha 10 ACEMA Sparta Praha RED |
5:14 | ||||
Muži C | PHaSČ soutěž mužů TJ Ruzyně |
ne 6. 10. | 13:50 | ACEMA Sparta Praha C VSK ČVUT Praha Neo |
4:4 | |
17:20 | FBC RIPPERS Praha ACEMA Sparta Praha C |
6:8 |