Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Tipsport Superliga Aréna Sparta |
út 10. 4. | 19:00 | ACEMA Sparta Praha Technology Florbal MB |
2:3p | |
Tipsport Superliga |
čt 12. 4. | Technology Florbal MB ACEMA Sparta Praha |
||||
so 14. 4. | ACEMA Sparta Praha Technology Florbal MB |
|||||
ne 15. 4. | Technology Florbal MB ACEMA Sparta Praha |
|||||
Junioři B | 2. liga juniorů TJ Radlice |
ne 15. 4. | 10:30 | XPS Network Tatran Střešovice B ACEMA Sparta Praha B |
4:8 | |
13:30 | ACEMA Sparta Praha B TJ Sokol Královské Vinohrady |
4:8 | ||||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 SH TJ Kobylisy |
ne 15. 4. | 11:30 | ACEMA Sparta Praha Start98 Praha-Kunratice Black |
11:2 | |
13:10 | FBC Draci Říčany bílí ACEMA Sparta Praha |
4:8 | ||||
14:00 | Prague Tigers ACEMA Sparta Praha |
3:7 | ||||
Starší žáci PM | Liga starších žáků - skupina 3 SH ZŠ Nehvizdy |
ne 15. 4. | 9:50 | T.B.C. Králův Dvůr ACEMA Sparta Praha PM |
1:4 | |
13:10 | ACEMA Sparta Praha PM FbK Olymp Praha Zeus |
1:7 | ||||
15:40 | Orka Čelákovice ACEMA Sparta Praha PM |
6:1 | ||||
Starší žáci BAR | Liga starších žáků - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 15. 4. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha Barr Florbalová akademie MB |
4:3 | |
12:20 | Floorball Club FALCON blue ACEMA Sparta Praha Barr |
1:9 | ||||
14:00 | ACEMA Sparta Praha Barr Panthers Praha B |
2:6 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
so 14. 4. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha RED Floorball Club FALCON black |
7:6 | |
9:40 | ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz FBK Draci Čerčany |
10:3 | ||||
10:20 | Technology Florbal MB White ACEMA Sparta Praha RED |
7:5 | ||||
11:00 | Florbalová akademie MB červení ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz |
10:2 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha RED ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz |
14:5 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 ZŠ Stará Boleslav |
so 14. 4. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha WHITE Technology Florbal MB Black |
8:4 | ||
10:20 | Floorball Club FALCON blue ACEMA Sparta Praha WHITE |
5:4 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha WHITE FbŠ Bohemians Praha 10 |
9:8 | ||||
Elévové BAR | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Jedenáctka VS (malé hřiště) |
ne 15. 4. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE FBK Davle |
12:8 | |
11:40 | Wizards DDM Praha 10 white ACEMA Sparta Praha BLUE |
8:7 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE TJ Sokol Královské Vinohrady |
4:7 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 Přetlaková SH Kladno |
ne 15. 4. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha GREY FBC Kralupy n/V |
9:12 | ||
11:00 | FbK Olymp Praha Achilles ACEMA Sparta Praha GREY |
11:4 | ||||
14:20 | Kanonýři Kladno stíhači ACEMA Sparta Praha GREY |
5:4 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH Unhošť |
ne 15. 4. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha BLACK FbK Olymp Praha Zeus |
6:5 | ||
11:40 | FBC STŘELCI UNHOŠŤ ACEMA Sparta Praha BLACK |
5:13 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha BLACK Panthers Praha |
5:7 | ||||
Juniorky | 1.liga juniorek SH Chodov |
ne 15. 4. | 12:00 | ACEMA Sparta Praha BLACK ANGELS |
1:5 | |
15:00 | TJ Sokol Královské Vinohrady ACEMA Sparta Praha |
4:6 | ||||
Dorostenky | Přebor dorostenek SH BIOS Kolín |
so 14. 4. | 11:00 | ACEMA Sparta Praha TJ Sokol Královské Vinohrady |
2:2 | |
Starší žákyně | Liga starších žákyň Jedenáctka VS |
ne 15. 4. | 9:45 | TIGERS FK Jižní Město ACEMA Sparta Praha |
6:0 | |
12:45 | ACEMA Sparta Praha FAT PIPE FLORBAL CHODOV |
3:8 | ||||
15:00 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue ACEMA Sparta Praha |
5:2 | ||||
Elévky | Liga elévek 3+1 SH Porg |
ne 15. 4. | 9:00 | TIGERS FK Jižní Město ACEMA Sparta Praha |
2:4 | |
11:15 | Panthers Praha ACEMA Sparta Praha |
5:5 | ||||
12:50 | Florbalová akademie MB-Tygřice ACEMA Sparta Praha |
8:3 |