Žádný z plzeňských oddílů nehraje AutoCont extraligu, nejvýše postavený klub FBC Plzeň brázdí palubovky Národní ligy, tedy třetí nejvyšší soutěže. Přesto se plzeňskému rodákovi Markovi Mandelbaumovi splní sen. Ve svém rodném městě si zahraje nejvyšší florbalovou soutěž. Jak je to možné? Sparta vyzve tým Technology Florbal MB právě v západočeské metropoli!


.jpg?fit=330x250)
.jpg?fit=330x250)
.jpg?fit=330x250)




