Tento hrací víkend rozhodl, že v dalším ligovém turnaji za 14 dní budeme mít všechna čtyři družstva starších žáků v horní, tedy sobotní polovině turnajů. V sobotu nejprve obhájili kluci z Barrandova 4.místo v A-koši a stejně tak tým z Podviňáku obhájil své 5. místo v elitním koši. V sobotu uspěl také sparťanský C-tým, který udržel velmi pěkný C-koš. A konečně v nedělním programu konečně postoupil i D-tým Sparty a příště se představí již v "Éčkovém" koši. Velký úspěch této kategorie!


.jpg?fit=330x250)


.jpg?fit=330x250)

.jpg?fit=330x250)
.jpg?fit=330x250)
