Sparta Praha vstupuje do nové sezony s důležitou novinkou v ženské složce. Hlavním trenérem A-týmu žen se nově stává Ladislav Hrma, jeden z nejzkušenějších trenérů v klubových strukturách Sparty.
Že florbalová sezóna již vstoupila do závěrečných bojů, je zřejmé již z víkendového programu všech sparťanských elitních týmů. Dorostenci se postaví ve své divize ke klíčovým zápasům roku v sobotu dopoledne, v sobotní podvečer a nedělní dopoledne rozehrají třaskavé play-off proti FBC Ostrava junioři a víkend završí v neděli od 18:00 mužský extraligový tým, který se střetne s Tatranem Střešovice.