Aktuální zprávy

Dva ofenzivní zápasy pro juniorský tým Sparty! Junioři porazili Vítkovice i Gullivers!

12. listopad 2017 - Oba víkendové zápasy juniorů byly ve znamení ofenzivních hodů, celkem ve dvou zápasech nastříleli junioři Sparty 21 branek, což v součtu znamená zisk 5 bodů do tabulky za dvě výhry, z toho jednu po samostatných nájezdech. Tým ACEMA Sparta Praha UNYP je tak v tabulce na šestém místě s jednobodovou ztrátou na pátou Bohemku a čtvrté Ústí.

Čtyři branky Veselého za třetinu, spousta oslabení a poloviční bodový zisk pro juniorský tým Sparty!

29. říjen 2017 - Sobotní 3.kolo KB ligy juniorů znamenalo pro juniory Sparty výjezd do Ostravy na utkání s FBC Ostrava. Přestože vstup do zápasu vyšel domácím, byl to tým Sparty, který si na dlouhou zpáteční cestu přibalil 3 body za vítězství 7:5. Žitotní dvacetiminutovkou se na obratu podílel obránce Marek Veselý, který během druhé třetiny soupeři vstřelil hned 4 branky!

Jsem nesmírně rád, že jsem v nominaci na EFT, říká odchovanec Vilém Kavan!

27. říjen 2017 - Vilém Kavan ve Spartě vyrostl, od nejmenších kategorií sbíral jednu zkušenost za druhou. Nominace na juniorské Euro Floorball Tour je pro Sparťanského odchovance zatím nejvyšší meta v hráčské kariéře. ,,Vzhledem k tomu, jak je letošní cyklus nabitý skvělými hráč, jsem v nominaci popravdě spíše doufal, než že bych to čekal," říká Vilém Kavan.

Junioři využili domácího prostředí! Zvládli jsme koncovky zápasů, říká Dan Riley!

17. říjen 2017 - Po úspěšně zvládnutém postupu do horní nadstavby KB-ligy juniorů čekaly na juniorský tým Sparty v úvodu soutěže zkušení soupeři. V sobotním podvečeru se střel tým Jaroslava Berky s tradičním soupeřem z Brna, kterého porazil 7:5. V neděli dokázali junioři navázat na sobotní vítězství a po napínavé přestřelce porazili Hradec Králové 11:8.

Spartu čeká klubové focení, které zajistí Martin "Floyd" Flousek!

11. říjen 2017 - V průběhu domácího utkání mužského ,,A" týmu dne 15. října proběhne klubové focení všech kategorií Sparty! O focení všech Sparťanů se postará nejznámější fotograf z florbalového prostředí Martin "Floyd" Flousek.

Junioři Sparty zvládli zrádné předkolo a postoupili do hlavní soutěže KB ligy juniorů!

4. říjen 2017 - Sparťanští junioři odehráli během září pět utkání z nichž získali potřebných 9 bodů za tři vítězství a postoupili tak do hlavní soutěže, kde se střetnou s tradičními účastníky juniorské ligy již standardním dvoukolovým systémem doma-venku.

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague!

30. srpen 2017 - Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského ,,A" týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se rozhodlo podpořit také tým juniorů a dorostenců. ,,Florbal je nový, energický a velmi populární sport, který buduje charakter, cítili jsme, že je dobrým zdrojem inspirace pro naše studenty," říká k nové spolupráci generální ředitel UNYPu Sotiris Foutsis.