Aktuální zprávy

Sparta na letošním Brno Hummel Open Game bojuje se sedmi týmy!

Sparta na letošním Brno Hummel Open Game bojuje se sedmi týmy!

dnes - Sparta nechybí na jubilejním desátém ročníku oblíbeného turnaje Hummel Open Game v Brně. Mládežnický turnaj probíhá v termínu 21. - 24. června a Sparta na turnaj vyslala celkem sedm svých týmů napříč všemi kategoriemi!

Záštitu nad mládežnickým florbalovým turnajem přebírá University of New York in Prague

Záštitu nad mládežnickým florbalovým turnajem přebírá University of New York in Prague

5. červen 2018 - Známý mládežnický turnaj G2 Cup mění svého partnera. Nad sedmým ročníkem prestižního mládežnického turnaje převzal záštitu partner University of New York in Prague. ,,Spolupráce mezi UNYP a Spartou je velmi silná a tak bylo přirozené toto partnerství rozšířit," říká Sotiris Foutsis, generální ředitel University of New York in Prague.

UNYP, aneb seznamte se s naším partnerem!

14. březen 2018 - Od začátku této sezony má Sparta nového partnera a tím University of New York in Prague (zkráceně UNYP) a tato spolupráce, jak už to tak bývá, baví a pomáhá oběma stranám.

Junioři zvládli předkolo a vyhlížejí osmifinále play-off!

5. březen 2018 - Junioři ACEMA Sparta Praha UNYP zvládli předkolo se svým sousedem z tabulky, Florbal Ústí a po dvou vítězstvích 9:3 a 7:6 v prodloužení čekají na svého soupeře v osmifinále play-off juniorské KB ligy.

Přihlašování na letní florbalové soustředění odstartovalo!

5. únor 2018 - Stejně jako každý rok se i letošní letní prázdniny ponesou v duchu přípravy na novou sezonu. A kde jinde by se letní florbalové soustředění Sparty mělo konat, než v Králově Dvoře. Jedinou výjimkou je kategorie přípravky, která vycestuje do Rokytnice nad Jizerou.

Sparta v repre: Hned 7 hráčů Sparty se účastní různých reprezentačních akcí.

2. únor 2018 - Úvod února se nese v duchu reprezentační pauzy nejvyšších českých soutěží. V celkovém součtu na reprezentační akce všeho druhu vyrazilo 7 hráčů a 3 členové realizačního týmu. Jejich průběžný postup Vám budeme aktualizovat zde v článku.

Juniorský víkend za tři body. Výhra nad Ostravou, těsná prohra s FBŠ Bohemians.

29. leden 2018 - Juniorský víkend za tři body. Výhra nad Ostravou, těsná prohra s FBŠ Bohemians.

všechny články

Aktuální utkání

středa 28.3.2018 20:00
1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4
ACEMA Sparta Praha UNYP