V průběhu celé sezóny trénují naše nejmladší florbalistky v akademiích na Podvinném mlýně a Barrandově společně se svými chlapeckými vrstevníky. Ligové bitvy ale každý víkend svádějí (až na několik výjimek, které nastupují i jako posily klučičích týmů) v čistě dívčích soutěžích. Proto jsme se rozhodli zpestřit těm nejlepším a v tréninku nejsvědomitějším holkám z kategorií elévek a mladších žákyň závěr sezóny a společný výběr ročníků 2006 až 2009 přihlásili na trojici neligových turnajů, určených primárně právě pro hráče mužského pohlaví.











