Dohoda mezi Spartou a Pepou Juhou je stvrzena. Kapitán juniorské reprezentace a odchovanec FbŠ Bohemians je na cestě na Podvinný Mlýn, kde podepsal tříletou smlouvu. Nyní je na obou klubech, aby vyřešili podmínky přestupu. ,,Spartu dnes vidím jako tým, který se za poslední roky obrovsky posunul a ze kterého je vidět, že na sobě maká. To mě lákalo. Věřím, že zde budu moci ukázat svoji chuť na sobě dále pracovat," říká k přestupu Pepa Juha, který mimo jiné za pár dní odcestuje v roli kapitána České reprezentace na juniorské MS.











