Pardubičtí se sice po první třetině ujali vedení, ale domácím florbalistům se podařilo nepříznivý stav zvrátit a přesto, že utkání bylo až do třetí třetiny velice vyrovnané, nakonec zvítězili jasným výsledkem. Vítěznou branku si připsal Petr Němeček. Rozhodující utkání o účast v extralize se hraje v neděli 5. května v hale na Podvinném mlýně.





.jpg?fit=330x250)





