Dnes končí reprezentační pauza, které se účastnila hned pětice hráčů z A-týmu Sparty. Po této pauze zamíří Superliga už do své poloviny a Sparta zatím drží šesté místo, když konečně dokázala bodovat s týmy, které se každoročně pohybují na předních příčkách tabulky. Oproti povedeným utkáním s Mladou Boleslaví a Vítkovicemi naopak sparťané ztratili bod na půdě nováčka z Litvínova.



.jpg?fit=330x250)


