Stříbrní partneřiKroužky pro děti

Již od roku 1999 organizujeme zájmové kroužky přímo v našich partnerských mateřských a základních školách po celé České republice a v Bratislavě.

Pečujeme o smysluplný volný čas tisíců dětí, a velmi nám záleží na spokojenosti každé holčičky a chlapečka! Jsme tým lektorů, pedagogů, metodiků a zkušených odborníků, a máme rádi děti. Baví nás provázet je světem vědy, sportu, umění a kreativity. Je pro nás radost prožít volný čas s dětmi a učit se od nich. Náš tým lektorů, pedagogů, metodiků a personalistů už téměř 20let organizuje zájmové kroužky pro děti přímo ve školách, a pořád nás to moc baví!

Děti zájmovým vzděláním provázíme podle akreditovaných metodických materiálů a neustále se vzděláváme v nových trendech pedagogiky a volnočasových aktivitách pro děti. Jsme nezisková organizace a školské zařízení zapsané Ministerstvem školství ČR, které nás ocenilo medailí za mimořádnou pedagogickou činnost, a Česká školní inspekce nám udělila nadprůměrné hodnocení. 

Děláme naši činnost srdcem, tak jak nejlépe dovedeme, a věříme, že můžeme být prospěšní dětem, rodičům, školám, našim lektorům a vlastně celé společnosti.

Navštívit webové stránky:
Kroužky pro děti