Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Livesport Superliga UNYP ARENA |
ne 11. 12. | 15:00 | ACEMA Sparta Praha SOKOLI Pardubice |
2:1 | |
U19 "A" | CE soutěž juniorů Arena Barrandov |
so 10. 12. | 17:15 | ACEMA Sparta Praha UNYP BLACK ANGELS YONEX |
9:3 | |
ne 11. 12. | 11:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP Předvýběr.CZ Florbal MB |
9:3 | |||
U19 Akademie | 3. liga juniorů - skupina 3 SH Bystřice |
ne 11. 12. | 13:40 | ACEMA Sparta Praha C OLYMP FLORBAL |
3:7 | |
17:10 | ACEMA Sparta Praha C FbŠ Bohemians B |
1:6 | ||||
2. liga juniorů - skupina 3 SH ZŠ Nehvizdy |
ne 11. 12. | 9:00 | Viking TJ Kobylisy ACEMA Sparta Praha B |
3:2pn | ||
13:30 | ACEMA Sparta Praha B FAT PIPE Start98 |
3:4 | ||||
U17 Akademie | 3. liga dorostenců - skupina 3 SH Bystřice |
ne 11. 12. | 13:40 | ACEMA Sparta Praha C OLYMP FLORBAL |
3:7 | |
17:10 | ACEMA Sparta Praha C FbŠ Bohemians B |
1:6 | ||||
U15 "A" | Liga starších žáků - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
ne 11. 12. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE Kanonýři Kladno modří |
7:2 | |
10:40 | H TEST Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha BLUE |
3:4 | ||||
14:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE FAT PIPE FLORBAL CHODOV |
5:4 | ||||
U15 Akademie Podvinný Mlýn | Přebor starších žáků - skupina 3 Arena Barrandov |
so 10. 12. | 9:50 | Předvýběr.CZ Florbal MB White ACEMA Sparta Praha PM |
7:2 | |
13:10 | ACEMA Sparta Praha PM Předvýběr.CZ Florbal MB Green |
1:3 | ||||
15:40 | TJ Sokol Petrovice I. ACEMA Sparta Praha PM |
4:3 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 BB ARENA Letňany - hřiště 3 |
so 10. 12. | 9:00 | BLACK ANGELS 2013 ACEMA Sparta Praha WHITE |
4:1 | |
10:20 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV ACEMA Sparta Praha WHITE |
3:8 | ||||
12:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové |
7:4 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha WHITE TJ Sokol Královské Vinohrady |
6:3 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 Centrum Třešňovka Zbraslav |
so 10. 12. | 9:40 | FBC Draci modří ACEMA Sparta Praha YELLOW |
6:6 | ||
11:40 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FBC Kutná Hora - černí |
6:11 | ||||
13:40 | Wizards DDM SO Praha 10 white ACEMA Sparta Praha YELLOW |
5:7 | ||||
15:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FBK Fat Pipe Vosy Praha |
3:7 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 MSH Říčany |
ne 11. 12. | 9:50 | ACEMA Sparta Praha RED SummerCamps Tatran Střešovice |
6:2 | ||
11:10 | OLYMP FLORBAL Zeus ACEMA Sparta Praha RED |
1:10 | ||||
12:30 | FBC Draci bílí ACEMA Sparta Praha RED |
1:8 | ||||
13:50 | ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno modří |
12:2 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 ZŠ Rudná - malá |
ne 11. 12. | 8:20 | Panthers Praha WHITE ACEMA Sparta Praha ORANGE |
5:1 | ||
9:40 | FBC Rakovník ACEMA Sparta Praha ORANGE |
6:3 | ||||
11:40 | ACEMA Sparta Praha ORANGE FbC Barracudas Slaný |
4:9 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha ORANGE OLYMP FLORBAL Achilles |
1:10 | ||||
U15 Akademie Barrandov | Přebor starších žáků - skupina 3 SH BIOS Kladno |
ne 11. 12. | 9:50 | ACEMA Sparta Praha BARR FBK Davle |
1:5 | |
11:30 | TJ Sokol Dobříš ACEMA Sparta Praha BARR |
1:3 | ||||
15:40 | OLYMP FLORBAL Apollon ACEMA Sparta Praha BARR |
0:5k | ||||
Ženy | 1. liga žen X3M Arena Barrandov |
so 10. 12. | ACEMA Sparta Praha SK BIVOJKY LITVÍNOV |
|||
ne 11. 12. | ACEMA Sparta Praha Florbal Chomutov |
|||||
Dorostenky | 1. liga dorostenek - skupina 3 SH Čakovice |
so 10. 12. | ACEMA Sparta Praha Panthers Praha |
|||
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice ACEMA Sparta Praha |