Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Livesport Superliga UNYP ARENA |
ne 27. 11. | 18:00 | ACEMA Sparta Praha FAT PIPE FLORBAL CHODOV |
3:4 | |
U23 | Regionální liga mužů - skupina 3 Bublina Arena |
so 26. 11. | 12:00 | ACEMA Sparta Praha U23 B Panthers Praha C POWER |
10:5 | |
16:30 | Wizards DDM SO Praha 10 B ACEMA Sparta Praha U23 B |
1:8 | ||||
U19 "A" | CE soutěž juniorů SH ZŠ Kunratice |
so 26. 11. | 14:00 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV ACEMA Sparta Praha UNYP |
5:4 | |
CE soutěž juniorů Jedenáctka VS |
ne 27. 11. | 9:45 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 ACEMA Sparta Praha UNYP |
4:13 | ||
U19 Akademie | 3. liga juniorů - skupina 3 Exe Sport Arena |
so 26. 11. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha C SK Florbal Benešov |
9:4 | |
12:30 | Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha C |
6:5pn | ||||
U17 Akademie | 3. liga dorostenců - skupina 3 Exe Sport Arena |
so 26. 11. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha C SK Florbal Benešov |
9:4 | |
12:30 | Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha C |
6:5pn | ||||
U15 "A" | Liga starších žáků - skupina 3 STODOLA Aréna Střešovice |
ne 27. 11. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE Panthers Praha BLACK |
11:1 | |
12:20 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV ACEMA Sparta Praha BLUE |
10:6 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha BLUE Předvýběr.CZ Florbal MB Black |
3:4pn | ||||
U15 Akademie Podvinný Mlýn | Přebor starších žáků - skupina 3 SH Kostelec nad Černými lesy |
so 26. 11. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha PM Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. |
6:1 | |
12:20 | Florbal Neratovice ACEMA Sparta Praha PM |
3:0 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha PM Viking TJ Kobylisy B |
4:3pn | ||||
U15 Akademie Barrandov | Přebor starších žáků - skupina 3 STODOLA Aréna Střešovice |
so 26. 11. | 9:50 | ACEMA Sparta Praha BARR OLYMP FLORBAL Apollon |
5:1 | |
11:30 | FBK Davle ACEMA Sparta Praha BARR |
2:4 | ||||
14:00 | SummerCamps Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha BARR |
6:2 | ||||
Ženy | 1. liga žen X3M Arena Barrandov |
so 26. 11. | ACEMA Sparta Praha Prague Tigers Nehvizdy |
|||
1. liga žen UNYP ARENA |
ne 27. 11. | ACEMA Sparta Praha FBC Kutná Hora |
||||
Dorostenky | 1. liga dorostenek - skupina 3 Bublina Arena |
ne 27. 11. | ACEMA Sparta Praha Florbalová akademie MB |
|||
BLACK ANGELS ACEMA Sparta Praha |
||||||
Muži C | PH a SČ přebor mužů TJ Radlice |
so 26. 11. | 16:00 | Orka Čelákovice B ACEMA Sparta Praha C |
3:1 | |
18:20 | Floorball Club FALCON B ACEMA Sparta Praha C |
5:3 |