18.9.
neděle 9:00
|
BLACK ANGELS ACEMA Sparta Praha
- neděle 18.9.2022 9:00
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 1. kolo
- Jedenáctka VS
| |
|
18.9.
neděle 13:40
|
ACEMA Sparta Praha FAT PIPE FLORBAL CHODOV
- neděle 18.9.2022 13:40
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 1. kolo
- Jedenáctka VS
| |
|
1.10.
sobota
|
Florbalová akademie MB ACEMA Sparta Praha
- sobota 1.10.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 2. kolo
- STODOLA Aréna Střešovice
| |
|
1.10.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
- sobota 1.10.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 2. kolo
- STODOLA Aréna Střešovice
| |
|
30.10.
neděle
|
Panthers Praha ACEMA Sparta Praha
- neděle 30.10.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 3. kolo
- Exe Sport Arena
| |
|
30.10.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha PSN Tatran Střešovice
- neděle 30.10.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 3. kolo
- Exe Sport Arena
| |
|
12.11.
sobota
|
FbŠ Bohemians ACEMA Sparta Praha
- sobota 12.11.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
12.11.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha FAT PIPE FLORBAL CHODOV
- sobota 12.11.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
27.11.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha Florbalová akademie MB
- neděle 27.11.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
- Bublina Arena
| |
|
27.11.
neděle
|
BLACK ANGELS ACEMA Sparta Praha
- neděle 27.11.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
- Bublina Arena
| |
|
10.12.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha Panthers Praha
- sobota 10.12.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo
- SH Čakovice
| |
|
10.12.
sobota
|
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice ACEMA Sparta Praha
- sobota 10.12.2022
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo
- SH Čakovice
| |
|
8.1.
neděle
|
FbŠ Bohemians ACEMA Sparta Praha
- neděle 8.1.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 7. kolo
- Nová MSH Mladá Boleslav
| |
|
8.1.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha PSN Tatran Střešovice
- neděle 8.1.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 7. kolo
- Nová MSH Mladá Boleslav
| |
|
4.2.
sobota
|
BLACK ANGELS ACEMA Sparta Praha
- sobota 4.2.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 8. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
4.2.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha FAT PIPE FLORBAL CHODOV
- sobota 4.2.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 8. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
18.2.
sobota
|
Florbalová akademie MB ACEMA Sparta Praha
- sobota 18.2.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 9. kolo
- UNYP ARENA
| |
|
18.2.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
- sobota 18.2.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 9. kolo
- UNYP ARENA
| |
|
19.3.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha PSN Tatran Střešovice
- neděle 19.3.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 10. kolo
- SH ZŠ Kunratice
| |
|
19.3.
neděle
|
Panthers Praha ACEMA Sparta Praha
- neděle 19.3.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 10. kolo
- SH ZŠ Kunratice
| |
|
2.4.
neděle
|
FbŠ Bohemians ACEMA Sparta Praha
- neděle 2.4.2023
- 1. liga dorostenek - skupina 3, 11. kolo
- Nová MSH Mladá Boleslav
| |
|