U23 Regionální liga mužů - skupina 3 2022-2023

Rozpis utkání

Regionální liga mužů - skupina 3 | všechny zápasy
FBC Draci Říčany
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • neděle 11.9.2022 10:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 2. kolo
  • SH VŠE
5:2
3:1, 0:1, 2:0
ACEMA Sparta Praha U23 B
T.B.C. Králův Dvůr B
  • neděle 11.9.2022 15:00
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 2. kolo
  • SH VŠE
11:4
4:1, 5:2, 2:1
ACEMA Sparta Praha U23 B
BLACK ANGELS B U23
  • neděle 25.9.2022 12:00
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 4. kolo
  • SH Králův Dvůr
7:4
2:1, 2:1, 3:2
Florbal TJ Kobylisy B
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • neděle 25.9.2022 15:00
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 4. kolo
  • SH Králův Dvůr
6:15
1:4, 4:5, 1:6
ACEMA Sparta Praha U23 B
TJ Sokol Královské Vinohrady C
  • neděle 9.10.2022 8:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 6. kolo
  • Sport Eden Beroun
4:5
po nájezdech
1:0, 0:4, 3:0, 0:1
Tatran Střešovice B
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • neděle 9.10.2022 11:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 6. kolo
  • Sport Eden Beroun
0:8
0:0, 0:4, 0:4
ACEMA Sparta Praha U23 B
SSK Future - Barrandov
  • sobota 22.10.2022 10:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 7. kolo
  • Arena Barrandov
5:6
3:1, 0:1, 2:4
FbŠ Bohemians B
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • sobota 22.10.2022 16:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 7. kolo
  • Arena Barrandov
3:5
2:0, 0:2, 1:3
ACEMA Sparta Praha U23 B
Panthers Praha C POWER
  • sobota 26.11.2022 12:00
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 11. kolo
  • Bublina Arena
10:5
3:1, 3:2, 4:2
Wizards DDM SO Praha 10 B
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • sobota 26.11.2022 16:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 11. kolo
  • Bublina Arena
1:8
1:2, 0:3, 0:3
Florbal Team Sokol Nebušice
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • sobota 17.12.2022 9:00
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 13. kolo
  • SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha U23 B
OLYMP FLORBAL
  • sobota 17.12.2022 13:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 13. kolo
  • SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha U23 B
FbŠ Bohemians B
  • neděle 8.1.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 16. kolo
  • TJ Radlice
Florbal Team Sokol Nebušice
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • neděle 8.1.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 16. kolo
  • TJ Radlice
BLACK ANGELS B U23
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • sobota 4.2.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 17. kolo
  • SH Kostelec nad Černými lesy
ACEMA Sparta Praha U23 B
FBC Draci Říčany
  • sobota 4.2.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 17. kolo
  • SH Kostelec nad Černými lesy
OLYMP FLORBAL
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • sobota 18.2.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 19. kolo
  • Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha U23 B
Tatran Střešovice B
  • sobota 18.2.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 19. kolo
  • Arena Barrandov
TJ Sokol Královské Vinohrady C
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • sobota 18.3.2023 13:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 21. kolo
  • TJ JM Chodov
ACEMA Sparta Praha U23 B
Wizards DDM SO Praha 10 B
  • sobota 18.3.2023 16:30
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 21. kolo
  • TJ JM Chodov
Panthers Praha C POWER
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • neděle 2.4.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 24. kolo
  • Sport Eden Beroun
ACEMA Sparta Praha U23 B
SSK Future - Barrandov
  • neděle 2.4.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 24. kolo
  • Sport Eden Beroun
Florbal TJ Kobylisy B
ACEMA Sparta Praha U23 B
  • neděle 23.4.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 26. kolo
  • Unihoc Aréna Praha
ACEMA Sparta Praha U23 B
T.B.C. Králův Dvůr B
  • neděle 23.4.2023
  • Regionální liga mužů - skupina 3, 26. kolo
  • Unihoc Aréna Praha

Aktuální utkání

sobota 26.11.2022 12:00
ACEMA Sparta Praha U23 B 10:5
Panthers Praha C POWER
sobota 26.11.2022 16:30
Wizards DDM SO Praha 10 B 1:8
ACEMA Sparta Praha U23 B
sobota 17.12.2022 09:00 @ SH ZŠ Kunratice
Florbal Team Sokol Nebušice - : -
ACEMA Sparta Praha U23 B
sobota 17.12.2022 13:30 @ SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha U23 B - : -
OLYMP FLORBAL