neděle 29.1.2023 19:00
UNYP ARENA
Livesport Superliga, 22. kolo

Reportáž k utkání

Atraktivní duel bodově otevřela Boleslav. První branku vstřelila už v sedmé minutě a své těsné vedení pojistila v závěru první třetiny, kdy se prosadil Milan Tomašík a postaral se tak o dvoubrankový náskok. Velký zlom utkání přišel během tří minut druhé třetiny. V tomto rozmezí se Bolka prosadila celkem třikrát a to v čase 21:53, 24:35 a 24:56.

Stíhací jízdu zahájil nájezdový specialista Jiří Curney, který za stavu 0:5 proměnil trestný nájezd. Spartu na moment zmrazil ještě šestý gól Boleslavi, který přišel z hole Hemerky. Od této chvíle se ale trefovala pouze Sparta. Tři branky Sparťané stihli ještě ve druhé třetině, konkrétně Bartoš, Košir a již zmiňovaný Curney. Poslední trefu utkání přidal ještě Matěj Čermák, více branek bohužel Sparta nevstřelila a stíhací jízda o gól nevyšla.

Děkujeme skvělým 351 fanouškům, kteří nás proti Bolce dorazili podpořit! Aktuálně se držíme na šesté příčce tabulky a nyní máme dost prostoru k přípravě na závěr základní části, 10. února jedeme na Jižní Město a 12. února nás čeká duel s nováčkem Superligy Karlovými Vary doma! Utkání v UNYP ARENĚ začíná v 18:00.